Головна Контакти Карта сайту
25 May, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідХудожниця, її мандри і творчість

Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму /
Версія для друку
Друкується мовою оригіналу


Недавно один из членов нашей партии познакомил меня с интересным человеком - г-жой Даниэллой Леонович. После ряда бесед обнаружилось, что она симпатизирует нашей партии. Еще интереснее то, что она талантливый художник и просто талантливый и целеустремленный человек.

Даниэлла развивала свои таланты в необычных, весьма сложных условиях. Во время т.н. перестройки, когда, казалось, открылись возможности реализации народной инициативы и талантов, она серьезно занималась новыми формами организации туризма в Украине, России, Китае. Столкнувшись с рэкетом, тогда еще негосударственным, решила на него не работать. Уехала из страны и вернулась только в этом году. Жила в Китае, США и Канаде. Работала в благотворительных организациях, много училась.

15 лет назад она встретилась с пачен - ламой в городе Шигатзе (Тибет). Изучала секреты китайской медицины в городах Суджоу, Лиджянг, Янань. Училась у китайских гончаров на родине фарфора в Цзиндэчжене, выращивала жемчуг на плантациях Микимото в Японии, работала в Эфиопии, на Филиппинах. Была в Перу, Мексике, Гватемале, Боливии, Индии, волонтером в Африке, Юго-Восточной Азии.

В США Даниэлла закончила школу-студию АРТ, колледж по специальности молекулярная биология и микробиология в новейших медицинских технологиях.

Она знает историю, в том числе историю искусств, религий. Принадлежит к православной церкви. Владеет техниками живописи, инсталляции, вышивки из бисера, жемчуга, натуральных камней и другими интересными современными техниками, причем их сочетание в ее работах бывает очень удачным. В последнее время работает над произведениями на украинскую тематику.

Ее инсталляции уникальны, имеют большие размеры и вес, поэтому (и не только) ей нужна своя галерея. Пока таковой нет.

Г-жа Леонович написала о себе и своих работах в третьем лице, как журналист и историк, представляющая композиции для галереи. Некоторые из композиций можем представить в электронном виде.

Изучайте - вам понравится.
 

08.10.2019 
Від редакції. Наші колеги, читачі сайту партії добре знають Народного симпатика партії, відомого кінорежисера, сценариста, художника, громадського діяча Олександра Муратова. Його "крайня" робота – повнометражна документальна стрічка, присвячена Анатолю Лупиносу. Також нещодавно відбулася чергова виставка його надзвичайно цікавих робіт. Пан Олександр запропонував редакції статтю про сучасний стан українського кіно. Він добре освідомлений про державне фінансування кіно. У свій час з його подачі ЛДПУ робила запити керівництву Держкіно. Прочитайте цю пізнавальну статтю. Можете погоджуватися чи не погоджуватися з тими чи іншими оцінками фільмів. У будь-якому випадку вони професійні. Отже, Олександр Муратов без скорочень та купюр.
15.07.2019 
В наш складний час на Донеччині небайдужі вчителі продовжують виконувати роботу по вихованню підростаючого покоління, використовуючи музику як потужний інструмент впливу. Серед них Володимир Єпік, керівник студії сучасної пісні Бахмутського міського центру: "Все життя я вчу дітей грати, співати, створювати власні пісні, а вони в дорослому житті стають успішними викладачами, військовими, інженерами, продюсерами і т. і."
13.11.2011 
Останню за часом його роботу про УПА, подальші інтерв’ю записні антифашисти, які нещодавно були сталіністами (деякі й зараз є), антисіоністами, антиєвропейцями, антиамериканцями тощо, псевдоісторики,- дуже лаяли. Можливо, за те, що в цій документальній картині було багато конкретної інформації, яку не можна було знайти у відкритих джерелах, а багато й зараз закриті. Знав той, хто багато пройшов.
15.08.2010 
Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму: На зустрічі діячів київської спілки наукових товариств в УСПП я познайомився з дуже цікавою людиною. Винахідник, учений, кандидат наук Микола Іванович Парафенко дуже енергійно просуває надзвичайно важку справу - державну програму виробництва екологічних транспортних засобів.
15.03.2009 
Їсус Христос міг бути пов’язаним з головним єгипетським (коптським) храмом бога Птаха (лелеки) і, швидше за все, належав до впливової жрецької касти сонячного еллінського бога Аполлона. До останньої, нагадаємо, належив і міфічний прабатько скіфів/аріїв - Геракл.
15.03.2009 
І нам залишається лише відчути свою історичну місію на цій землі і обрати, дійсно, українську за змістом і сутністю владу, що буде достойною наших славетних предків!
16.03.2009 
Схоже на те, що Христос, насправді, жив за 3 тисячі років до свого „канонічного” народження і говорив (як і Нефертіті) коптською мовою, наближеною до мови предків сучасних українців. Сьогодні ми маємо нові дані щодо непересічної особистості Христа, який, можливо, є узагальненим образом кількох поколінь пророків Бога на землі...
11.11.2008 
Місто Майстрів – віртуальне Місто, без прив'язки до окремо взятої юридичної організації та приміщення. Його населення складається з трьох рівнів досягнення: Городянин, Мандрівник, Сталкер.
30.07.2007 
Дуже симпатичний і, як усі ліберали, неординарний - симпатик нашої партії Осташинський Йосип Борисович. Народився 1949 року в Києві. Ветеран „китайської” війни, про яку і зараз відомо мало.
05.06.2007 
Вступне слово Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму: Нещодавно я зустрівся з симпатиком нашій партії, якого давно знав по основній роботі. Багато років Веніамін Дмитрович Куртов працював начальником відділу техніки безпеки у ВАТ „Укрнафта”.
29.11.2006 
Вступне слово Я. Гольденберг, експерт Інституту лібералізму: "Недавно один з членів нашої партії познайомив мене з цікавою людиною - пані Даніеллой Леонович. Після ряду бесід виявилося, що вона симпатизує нашій партії. Ще цікавіше те, що вона талановитий художник і просто талановита і цілеспрямована людина".
12.04.2006 
Технічний аналіз графіків фактично дає уяву про психологічний настрій учасників того чи іншого соціального опитування.


 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet