Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/ukr/party-news/comments/65d0962d92071/

Смерть за ґратами

17.02.2024, 15:19
Федеральна служба виконання покарань повідомила про загибель Олексія Навального, який перебував в умовах тортур за Полярним колом. Якщо цього разу політик не був отруєний бойовою отруйною речовиною "Новичок", як у 2020 році під час поїздки Сибіром, його смерть стала результатом незаконного ув'язнення та жахливих умов утримання. Навальний скаржився на проблеми зі здоров'ям, але не отримував належної допомоги у тюремних лікарнях. Його постійно під надуманими приводами поміщали до штрафного ізолятора з тортурами.

За швидкої реакції прокремлівських засобів масової дезінформації, причиною смерті Навального став тромб, що відірвався. Російські пропагандони поспішають заявити: "Нам вбивати його було невигідно".
За всіма міжнародними нормами, за життя та здоров'я ув'язнених несе відповідальність пенітенціарна система. Але для Росії давно не писані жодні міжнародні норми як усередині країни, так і в терористичній війні проти України.

Ми не можемо сказати, що Навальний був другом України, та він був лідером опозиції, послідовним критиком путіна, був лауреатом премії імені Сахарова Євросоюзу та номінантом на Нобелівську премію миру.
Ми висловлюємо співчуття сім'ї Олексія та моральну підтримку всім політв'язням нацистського режиму путіна.

Політрада ЛДПУ
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet