Головна Контакти Карта сайту
19 July, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідНовини ЛДПУ

03.03.2022 20:09 / Коментарі
Ми стоїмо на передньому краї захисту від авторитарних, практично вже тоталітарних держав,- сказано недавно, в листопаді. На мітингах і ходах і до Незалежності, і після ми ходили з одним гаслом "Ліберали проти тоталітаризму". Гінці з Росії після ГКЧП питали: "Чи не збираєтеся ви тут законсервувати комуністичний заповідник?". Ми – ні, але завдяки нашим державцям Україна потім дійсно відставала в демократичних та ринкових змінах. Наш блок "Європейський вибір України" 1998 року був в українській політиці одиноким.
12.11.2023 19:30 / Заяви
Голова Ліберально-Демократичної Партії України Яків Гольденберг в інтерв’ю заявив, що не проти відповідного твердження американського філософа та відомого ліберала Френсіса Фукуями, прокоментував останні події в Україні та світі, деякі заяви політиків, дорікнув Заходу за недостатню військову підтримку та розповів про роботу партії в умовах війни.
15.07.2024 18:02 / Заяви
Це свято нагадує нам про багату історію українського народу. Як стверджують історики, посилаючись на світові хроніки (арабські, візантійські, західноєвропейські) становлення українського народу розпочалося задовго до виникнення Київської Русі. Наразі народ України бореться за виживання, за власну державність і за право вибору, за право бути.
28.06.2024 16:10 / Заяви
Щиро вітаємо членів партії, прихильників демократії, захисників та захисниць України, громадян України з 28-річчям Конституції України. Ми завжди виступали за поступовий рух до суспільного консенсусу щодо парламентської республіки. У наступний мирний час цей рух має продовжитись..
25.06.2024 17:40 / Коментарі
25 червня 2024 року Рада Європейського Союзу ухвалила переговорні рамки для початку перемовин про вступ України та Молдови до ЄС. Вітаємо з цією історичною подією та бажаємо плідної співпраці з ЄС та остаточної перемоги над московією.
08.05.2024 10:02 / Коментарі
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Пам'ятаємо про тих, хто боровся за Україну тоді! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!
14.03.2024 19:35 / Коментарі
"Ніхто, крім нас, – сказали хлопці стиха. І завдали на плечі вантажі" Дякуємо тим, хто став на захист України та продовжує боронити нашу державу! Ви вже зробили неймовірне! Вічна слава тим, хто в боях віддав своє життя за Україну!
20.02.2024 09:20 / Коментарі
10 років тому 20 лютого 2014 року Революція Гідності підійшла до свого трагічного завершення. В центрі столиці загинула найбільша кількість учасників мирного протесту. Всі жертви, що їх приніс революційний народ, були названі Героями Небесної Сотні. Вшановуючи мужність героїв революції, що стали на захист ліберальних і демократичних цінностей, європейського вибору народу, ми пам'ятаємо про дорогу ціну, яка була сплачена і нині сплачується за право бути вільними українцями.Низький уклін Героям Небесної Сотні та українським воїнам, що полягли в боях за незалежність України!
17.02.2024 15:19 / Коментарі
Федеральна служба виконання покарань повідомила про загибель Олексія Навального, який перебував в умовах тортур за Полярним колом. Якщо цього разу політик не був отруєний бойовою отруйною речовиною "Новичок", як у 2020 році під час поїздки Сибіром, його смерть стала результатом незаконного ув'язнення та жахливих умов утримання.
22.01.2024 12:08 / Коментарі
Воля та любов до рідного краю згуртовують нас проти ворога. Пам'ятаємо, що сила України – в єдності наших земель, а сила народу – в єдності людей. Зберігаймо міцність сили духу! Подяка всім, хто наближає перемогу! Перемога буде за нами! Мирного неба всім нам! Зі святом!
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Розділ:
Заяви
Коментарі
Акції та заходи
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet