|
|
Конференції та круглі столи
"І з "нульовими" звітами маємо проблеми, що відволікають нас від роботи. Чи повинні працівники НАЗК вишукувати те, чого немає? Якщо немає відомостей про надходження коштів і відповідно витрат, не вимагайте громіздкого звіту. А працівники НАЗК беруть іще на себе прокурорські та слідчі функції, "запрошують" для надання пояснень."
"Я розумію, що парламентські партії у своїй діяльності дійсно швидко забувають про права тих людей, до яких кожен з лідерів безпосередньо не має відношення. Але якщо вже є певна постановка щодо партій при створенні проекту, то не треба говорити про неувагу партій взагалі до цієї тематики".
"В Україні до бізнесу досі застосовується багато різних видів покарань. І це дуже погано. Але нині здійснюється спроба розповсюдити методи контролю та покарання на громадські структури, які є принципово іншими суб’єктами права. І чи не буде це прямим втручанням держави в діяльність політичних партій, в порушення статей 5, 15, 36-ої статей Конституції України?"
Керівник Інституту лібералізму Володимир Климчук надав до ЦВК та КВУ пропозицію скористатися своїми можливостями та запропонувати Верховній раді змінити регламент – вилучити з нього саме поняття позафракційності. Тоді партійні висуванці не зможуть мігрувати по фракціях, створювати нові партії тощо, а "незалежні" будуть вимушені відкрито та відверто приєднуватися до фракцій. Такий захід урятує парламентаризм і дасть надію на реальну конструктивну діяльність Ради.
Відбулася конференція: "Проблеми влади в Україні. Конституційні перетворення", організована Інститутом лібералізму. У конференції взяли участь провідні політологи, юристи, філософи, соціологи та політики, які обговорили складності конституційних процесів в Україні та висловили бачення майбутніх змін до Конституції. Співголова партії Я.Гольденберг зауважив, що до вироблення конституційних перетворень обов’язково повинні залучатися представники політичних партій та повідомив, що ЛДПУ напрацювала такий проект і готова висунути його на обговорення широкій спільноті.
Заступник голови ЛДПУ Яків Гольденберг взяв участь та виступив на презентації дослідження „Аналіз фінансово-економічних наслідків програм та дій політичних партій (блоків) України”.
Еволюція політичної системи багато в чому визначає історичну долю країни на довгий час. Тому, розглядаючи прийнятий Верховною Радою України в пакеті проект нової політичної системи України, ліберальні демократи були вимушені поставитись до нього вельми серйозно.
В середу, 2 листопада, в Українському домі Ліберальний блок разом з Інститутом лібералізму провів круглий стіл „Доля політичної реформи в Україні”. В його роботі взяли участь представники політичних партій, народні депутати та вчені.
Сьогодні в Українському домі Інститут лібералізму спільно з партіями ліберального спрямування провів „круглий стіл”: „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.
6 жовтня 2005 року в Інституті лібералізму відбувся круглий стіл на тему „Лібералізм як модель економічного розвитку України: проблеми і перспективи”.
25 травня 2005 року в Інституті лібералізму відбувся круглий стіл на тему "Перспективи лібералізму в реаліях сучасного політичного життя України". У ньому взяли участь директор Інституту лібералізму к.філол.н. В.Климчук, директор Інституту філософії НАН України акад. М.Попович, голова ЛДПУ І.Душин та інші.
Ліберально-демократична партія України у президентській виборчій кампанії 2004 року вперше самостійно висунула свого кандидата в Президенти України - Голову партії Ігоря Душина, позиціонуючи його як політика майбутнього.
"Писемність - це першооснова культури, той здобуток людства, який шанується й розвивається усіма, хто причетний до творення й поширення знань, хто вірить у торжество світла і добра"- йдеться в поздоровленні.
Відсутність активності партій, що їх офіційні представники репрезентували в парламенті політичну реформу рік тому, щодо роз’яснень суті реформи або пропозицій можливого коригування прийнятого варианту, наводить на думки про їх недостатню політичну культуру.
Виступ на науково-практичній конференції об’єднання партій "Народний президент" 25.05.04, м. Київ, Палац профспілок.
|
03.03.2022 20:09Ми стоїмо на передньому краї захисту від авторитарних, практично вже тоталітарних держав,- сказано недавно, в листопаді.
На мітингах і ходах і до Незалежності, і після ми ходили з одним гаслом "Ліберали проти тоталітаризму". Гінці з Росії після ГКЧП питали: "Чи не збираєтеся ви тут законсервувати комуністичний заповідник?". Ми – ні, але завдяки нашим державцям Україна потім дійсно відставала в демократичних та ринкових змінах. Наш блок "Європейський вибір України" 1998 року був в українській політиці одиноким.
|
|