Головна Контакти Карта сайту




29 March, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

Вхід



Інститут Лібералізму

Версія для друку
Інститут був заснований 19 червня 99 рішенням V з'їзду ЛДПУ.

Одночасно були скасувані Інститут ЛДПУ в Львові (1995) та Центру комплексних досліджень у Києві (1992) з Інформаційним центром для підприємців (1993) та Інститутом приватизації (1994). Це було зроблено з метою об’єднання всіх наукових інституцій партії в єдину структуру.
Директором інституту був призначений Володимир Никифорович Климчук, що був головою ЛДПУ з 1992 по 1997 роки, кандидат філологічних наук. Інститут повинен був об’єднати наукову діяльність партії, приступити до розробки фундаментальних робіт з теорії лібералізму, його світоглядних, філософських, соціологічних, економічних, політичних та ідеологічних основ, спостерігати за ідеологічною діяльністю партії в цілому, вести інформаційну та дослідницьку діяльність щодо відпрацювання конкретних дій партії та її організацій, вести пропагандистську та освітню роботу в інтересах партії. Серед першочергових завдань, що були поставлені перед інститутом, можна виділити такі:

  • формування Вченої ради;
  • створення бібліотеки, архіву історії партії;
  • формування сторінки в Інтернеті;
  • організація пропаганди;
  • запуск діяльності освітніх центрів;
  • проведення досліджень в галузі філософії, економіки, соціології, політичного лібералізму;
  • проведення конференцій;
  • створення інформаційного агентства і кураторство над ним;
  • організація матеріалів у ЗМІ;
  • організація власного періодичного видання.


  • Частина перерахованих заходів реалізовувалась спільно з виконавчими органами партії та іншими її структурами.
     

    21.03.2019 
    Експерти інституту вважають, що вже час аналізувати, а не тільки ахати, дивлячись на рейтинги, у тому числі того, хто називає себе означеним артиклем.Звичайно, можна подивитися на аналіз програм, побажань, можливостей, харизм кандидатів, які за пару тижнів до виборів мають реальні шанси перемогти, опис їх команд, подивитися рейтинги, спробувати оцінити, чи зможуть вони у разі перемоги домогтися результату. Та людей політичних цікавить також, хто висуває кандидатів, тобто якимсь чином уже відповідає перед суспільством за свій вибір, і у той же час перед ким, як мінімум, відповідає кандидат. І ще багато чого з реального політичного життя.
    22.09.2008 
    Відбулася конференція: "Проблеми влади в Україні. Конституційні перетворення", організована Інститутом лібералізму. У конференції взяли участь провідні політологи, юристи, філософи, соціологи та політики, які обговорили складності конституційних процесів в Україні та висловили бачення майбутніх змін до Конституції. Співголова партії Я.Гольденберг зауважив, що до вироблення конституційних перетворень обов’язково повинні залучатися представники політичних партій та повідомив, що ЛДПУ напрацювала такий проект і готова висунути його на обговорення широкій спільноті.
    Сторінки:  1 2

     
    Новітня історія ліберальних демократів у форумах


    © 2005 Ліберально-демократична партія України.
    Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
    У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
    Розробка та дизайн УРА Internet