Головна Контакти Карта сайту
02 April, 2023
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛібералізм: теорія і практика

20.01.2016
Писали про корупцію давно, багато і незрозуміло, і що цікаво, майже без імен. А імена треба знати, особливо тих, хто ініціював і приймав неправосудні рішення. Хто з прокурорів та судей був "прихоплений" за "помилки", за знищення підприємств, зламані долі керівників та працівників, зрештою,- за зниження ВВП? Ніхто!
13.01.2016
"Війна продовжується не тільки на сході країни, але й на кожному сантиметрі, у тому числі Верховної ради. Шустрі ініціатори поправки, що обдурили ВР, уряд та всю Європу, думаю, розуміли, на що нариваються, та, скоріше за все, мали надію, що ніхто не помітить, а якщо помітить, не вкаже на них. А тих, хто навіть і не є 100%-но "п’ятою колоною", ані оточуючий Україну світ, ані робота уряду з МВФ та іншими інституціями, не цікавить абсолютно!"
06.01.2016
Причому, очевидно, одночасно одних бджіл проти інших. І саме це ми хотіли би змінити. Можна, безумовно сприяти діяльності Антикорупційного бюро, Антимонопольного комітету, відомства пані Ляпіної та іншим структурам. Можливо, сприяти і перетворенню форуму та руху в дещо більш конструктивне та правдиве.
06.01.2016
"Термін, застосовуваний АП, був би правильним, якби захід був системним, послідовним, правовим і на користь економіці. Поки нічого цього немає. Боротьба проти олігархів підміняється боротьбою проти підприємств. При цьому знищується виробництво, в чому держава взагалі досягло успіхів за чверть століття, і падає ВВП".
21.12.2015
Актуальність усвідомлення змісту термінів ПРАВДА та ІСТИНА в ситуації гібридного протистояння та інформаційних війн спонукає до необхідності деталізації вищенаведених термінів через виявлення відмінностей між ними та наступного ієрархічного упорядкування. Таке упорядкування буде корисним не тільки при формуванні оцінки заяв та виступів політиків та різного роду державних діячів як в Україні так і за її межами, які використовують зазначені терміни, а й для аналізу та систематизації елементів сучасного інформаційного простору. Викладене нижче є точкою зору автора і відповідає скоріше здоровому глузду, ніж вимогам формальності.
02.11.2015
Правління Transparency International Україна констатує намагання перших осіб держави встановити через генерального прокурора Віктора Шокіна особистий контроль над ключовими антикорупційними органами, аби змусити їх працювати у власних інтересах. Цим посадовці позбавляють Україну майбутнього без корупції, а громадян - можливості подорожувати Європою без віз.
01.11.2015
"Оббрехали. Зненавиділи. Напали. Відібрали територію. Влаштували війну. Убили тисячі людей. По всій країні - біженці. А вони несуть квіти до посольства Росії, співчувають, плачуть".
29.10.2015
Виступ на симпозіумі “Якого кольору ХХІ століття?” в Інституті філософії 28 квітня 2015 року. Від редакції: Цей виступ Голови Ради Інституту лібералізму, Голови Політради ЛДПУ В.Н. Климчука опублікований у четвертому числі журналу "Філософська думка" за 2015 рік. Питання розуміння історії, аналізу мотивів дій чи пошуків історичних закономірностей тільки починають ставитись у вітчизняній філософії.
12.10.2015
Для партії конституціоналістів неможливо було пройти повз питання конституції. На засіданні політради за тиждень до з’їзду ми саме говорили про те, що в конституції унітарної держави в принципі не повинно бути різних статусів територій, тим більше – посилань в конституції на окреме законодавство, що регулює статус тих чи інших адміністративних одиниць. Аналіз, що ми його провели на з’їзді, був особливо цікавим для молоді.
03.07.2015
Бесіда четверта: Міжнародне право і кінець "імперії зла-2" Цю бесіду ми будемо з вами вести другою українською мовою, тобто на тій мові, яка зараз називається російською. До речі, в одному з сучасних досліджень, що має непряме відношення до мовних питань, наведена така цитата: "Справжня білоруська мова є доволі цікавим пам'ятником, який наші вчені мали б ретельно вивчати, тому що він багато чого пояснює в російських літописах і в філології нашої мови. Його можна назвати батьком вeликоросійского наріччя. Це, мабудь, та сама мова, якою говорили в Пскові та Новгороді при варягах. Енциклопедичний лексікон. Санкт-Петербург, 1836. Т.7. с. 569 ".
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
06.12.2022  09:32 / Заяви
З Днем ЗСУ!
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet