Головна Контакти Карта сайту




29 March, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

Вхід



Лібералізм: теорія і практика

17.08.2020
"Ми зараз як ніколи стоїмо над прірвою, і кроки наші мають бути дуже виважені. Щоб цього не було, треба зрозуміти для себе  – хто ти, як ти себе відчуваєш, розуміти, що це твоя земля, ти господар на ній, і від того вже все буде далі".- "Червень" (Гергерт)
03.08.2020
Крістін Лагард оголосила про масштабну скупку облігацій банків і компаній, а також збільшила кредити ЄЦБ банкам за суттєвого розширення пулу заставних цінних паперів. Усе це може стерти грань між монетарною та фіскальною політиками. Америка та Європа, думаю, зможe таким чином упоратися з літаючим слоном, а Україні, конкретно п. Шевченку, можна побажати не забувати золоте правило Беджета, навіть коли тебе дуже просить президент.
26.07.2020
Інститут лібералізму, у тому числі його молодіжна група (СМОЛ - Спілка молодих лібералів), з 2015 року формує реальні пропозиції щодо демократичної організації державного управління в Україні, у тому числі щодо державного устрою України. На даному етапі розвитку цієї важливої теми інститут вважає доцільним проаналізувати сучасний стан справ та надати пропозиції до програмних засад ліберальних партій, а також до впорядкування законодавства. На даний час ця розробка є інтерактивною.
20.07.2020
Мінцифри взялося повністю оцифрувати державні послуги, забезпечити 95% транспортної інфраструктури та населених пунктів швидкісним доступом до інтернету, залучити 6 мільйонів громадян до програм розвитку цифрових навичок. Міністерство представило Національну платформу цифрової грамотності "Дія: Цифрова освіта", яку запустили 21 січня 2020 року. Лабораторія ПРООН отримала людиноцентричні інсайти за допомогою хакатонів для людей віком 55 років і старше. Найбільш затребуваним є вміння користуватися е-послугами: фінансові (в першу чергу комунальні платежі), медичні. Стосовно електронних фінансових послуг у старших людей зазвичай існує ряд пересторог щодо надійності цих послуг. Мотиваціями є можливість зв'язку із рідними та близькими, додаткового заробітку та реалізація власного потенціалу. Більшість учасників висловили бажання спілкуватися з державою онлайн. Система офлайн підтримки є корисною. Є певна роль дітей у цифровій грамотності старших. Навчальний курс для розвитку цифрових навичок, який би задовольняв потреби населення, може сприяти розвитку мікробізнесів.
02.07.2020
Українська влада та пов’язані з нею особи дуже не хотіли переговорів із МВФ. Сиділо це небажання і в нині головній голові країни, ще коли він був учителем Голобородьком, за сценарієм - стихійним соціалістом. Залишилося це і у успішного підприємця, який, зрештою, не зобов’язаний розуміти необхідність макроекономічної стабільності країни, якщо сам працює в стабільній на даний час валюті. Але деякі розумні люди, що досі все ж існують у нашій країні, у бесідах з президентом довели, що запозичення від МВФ необхідні. З деякими проблемами обіцянки великому кредитору були виконані, і "клятий" Фонд врахував загальні та місцеві обставини, пообіцяв 5 млрд доларів таодразу дав 2,1 млрд.
28.06.2020
Tertium non datur, сказав у жовтні 2014 року в "ЛітАкценті" Володимир Моренець у розвідці щодо стану української гуманітаристики та українськості узагалі, маючи на увазі, що під час геополітичного утвердження (думаю, особливо важливого після революційного припинення політичного та усякого іншого упослідження) Україна потребувала вирізнення і постулювання власної самості. А якщо ні, то ні. І він уважає, що українська гуманітаристика, інтегруючись у світовий інтелектуальний контекст, відзначилась не в тому, що треба, а навпаки - у поборенні етнокультурної, національної самості.
25.06.2020
Що таке хуцпа, завдяки сучасним блогерам знають усі. Та щодо хуцпи Путіна, що перевертає відому всім історію, проти якої навіть його клеврети ніколи не виступали, треба ще придумати якесь нове слово. Як сказав би п. Кучма, хуцпа “висшєй мєри”. Навіть Гітлер таке не придумував. Путін каже про якісь територіальні подарунки Московії Україні. Ми знаємо географію, та і росіяни знають. От Валентин Хохлов – автор з сайту Каспаров.ру цю суперхуцпу легко розвінчує. Скажу від себе щодо поняття так званої Новоросії ще за порівняно молодої імперії. Новоросія, як би не було дивно нашим сучасникам, за Сковороди була у Києві, а Україна - у Харкові. А реально можна говорити про відомі мапи розселення народів станом на 1914 рік, бо вони саме і були підставою встановлення європейського порядку після першої світової війни.
12.06.2020
Ми за тридцять років незалежності бачили дуже різних президентів. Вони за конституцією та поза нею відрізнялися. Ми тут не будемо сильно співчувати нинішньому президенту, що він став заручником власного персонажа, як каже п. Малко. Голобородько дійсно взяв у заручники експерименту "зроби найприкольнішого пасажира капітаном" все населення країни, і не тільки. І Зеленський потрапив у пастку наративу, який він екранізував. Інтерв’ю The Guardian —зізнання в цьому.
10.05.2020
Від редакції: Володимир Климчук написав цю статтю 15 років тому, коли система президентсько-парламентської республіки була дещо модернізована. Три президенти прийшли і пішли з того часу. Був і конституційний переворот Януковича, було і повернення до Конституції 2005 року. Та навіть угруповання нинішнього президента, що має фактично всю центральну владу, неспроможне здійснити реальні реформи та реальне конструктивне управління взагалі. Майже всім уже очевидно, що нинішня конституційна система себе вичерпала. Тому стаття Климчука є наздвичайно сучасною. А ліберали ще раз мають нагадати народові, що багаторічне туптання на місці нічого йому не дало.
08.05.2020
Маючи як результат реєстрацію у сімейного лікаря на першому етапі, на другому етапі медичної реформи потенційні пацієнти можуть потрапити до вузьких спеціалістів лише за електронним направленням сімейного лікаря; лікаря можна обрати будь-де, незалежно від місця реєстрації. Без направлення від сімейного лікаря консультація буде платною. Без направлення можна звернутися до акушера-гінеколога, у разі гострих станів до стоматолога, психіатра, нарколога. Начебто все красиво, та пороблено злісними «бюджетувальниками» було так, що грошей немає розплатитися з працівниками медзакладів уже за квітень. І тому почалися «голодування» керівників медзакладів, і нарешті 5 травня МОЗ заявило про призупинення другого етапу медичної реформи.
Сторінки:  1 2 3 4 5 6 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet