Головна Контакти Карта сайту




29 March, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

Вхід



Лібералізм: теорія і практика

11.05.2010
Від редактора: Метод, застосований у замальовці Сергія Лещенка, треба використовувати частіше. Тоді видніше буде абсурд нашої рідної дійсності: фальсифікується все і вся - від виборів до ковбаси. Початок був покладений розгоном Установчих зборів, продовжено виборами без вибору. Закынчення цьому ще не видно. Зауважу тільки - якщо ліберали при владі, то про фальсифікації можна забути.
08.05.2010
"І я не знаю, що взагалі думають ті, що випадково залишилися ще живими ветерани, чому вони не скажуть: "Ми не говорили цього! Ми кричали"... Вашу мать! ""? А поранені, коли несила, кричали "Ой, мамочко", жалісно так, як малі дітки."
30.04.2010
"За 60 днів президентства Януковича вже є явні ознаки того, що нова влада може понести країну "врознос". Чому? Тому що вони - сильна монолітна команда. Вона працює як лом. Там є начальники і підлеглі; ті, хто ставить завдання, і ті, хто їх бездоганно виконує. Недбайливим, як часто каже Янукович, "відривають голови" або "відбивають руки". Там є дисципліна, але немає простору для сумнівів та роздуми. Я це відчував, працюючи в уряді Януковича".
25.04.2010
Від редактора: Досі ми не встигли подати аналіз "тушечного" рішення Конституційного суду, аж тут з’явилися нові реалії і нові порушення. У захопленні всієї влади в країні Януковичу навіть не потрібен підпал "рейхстагу". Мені видається, що правникам нашої партії, що за визначенням захищає Конституцію та закони, треба взяти до уваги не тільки досить точний аналіз Вадима Шелешка, але й те, що зміни до Конституції 2005 року не змінили діючі перехідні положення, тобто підтвердили їх єдиноразовість, і відповідно взагалі понизили можливу легітимність пролонгації цитованої автором угоди, а також і те, що принципово порушений закон про основи зовнішньої політики.
19.04.2010
Лідер ліберал-демократів став найпопулярнішим британським політиком з часів Черчілля. Разом з популярністю самого Клегг швидко зростає популярність його партії. Як показало опитування, ліберал-демократів підтримують 29 відсотків британців. 33 відсотки опитаних повідомили, що ніколи не голосували за ліберал-демократів, але тепер роздумують над такою можливістю.
16.03.2010
Україна сьогодні менш демократична, чим до 11 березня 2010 року – дня, коли "тушки" привели Партію регіонів до влади. І оскільки певна кількість народних депутатів більше не виконує своїх обов'язків, покладених на них мандатами, парламентські вибори 2007 року частково втратили свою політичну вагу. Якщо вибори не впливають на розстановку сил у владі, така держава більше в європейському сенсі не є демократією.
15.03.2010
...Майдан зібрався навіть не навколо Ющенка, а навколо відчуття образи. Люди зрозуміли, що їх, делікатно кажучи, зґвалтували, і не схотіли з цим миритися. Потім їхні почуття випробовували багато разів, потроху привчаючи до зґвалтування в гомеопатичних дозах, нарешті, здається, привчили, але на місці влади я на цьому не заспокоївся б.
13.03.2010
За результатами досліджень, проведених Домом Свободи, 118 країн вважаються виборними демократіями. Однак, лише 79 з цих країн Дім Свободи визначає як "вільні", тобто ліберальні демократії. 39 держав з виборними органами влади і управління названі "частково вільними", серед них такі країни, як Росія, Індія, Туреччина, Бразилія, Пакистан, Колумбія та Україна. Отож Україна зробила лише перший крок на шляху до ліберальної демократії. Крок, який не залишився непоміченим.
11.03.2010
Невизначеність з датою та правилами для місцевих виборів повторюється втретє. У 2001 всерйоз говорили про призначення виборів на осінь, але провели в 2002 разом з парламентськими. Тоді ж збиралися змінити систему виборів, але руки не дійшли. Конституційну реформу затівали, в тому числі, з прицілом на розширення повноважень місцевого самоврядування, але до другої частини змін не дійшло. Замість цього всі реальні дії парламентаріїв послаблювали самостійність місцевих гравців. Перш за все, зміною правил на користь влади чи парламентських сил.
01.03.2010
Столиця причаїлася. Не з остраху, але від небажання дивитися на інаугурацію того, хто у другому турі взяв усього чверть голосів киян (і це надзвичайно багато!), від несприйняття всього того, що несе фігура переможця. Два дні рух у місті обмежений, але ніхто не протестує проти таких заходів. Центр оточений міліцією. Хтось вирішив тримати її в тонусі та зателефонував про бомбу. Нічого не знайшли…
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet