Головна Контакти Карта сайту
02 April, 2023
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛібералізм: теорія і практика

08.12.2013
Нелюдська, ніким не спровокована та нічим не виправдана "зачистка" Майдану Незалежності в ніч на 30 листопада була організована для настрашення опозиції Захарченком за вказівкою Януковича. Фобії та імпульси не є підставою для дій політиків. Тепер уже не тільки деякі принципові політики та партії, але й величезна кількість людей розуміє, що цього президента та його неконституційну клептоманську владну вертикаль неможливо терпіти. Навіть його адепти. Але ж, як кажуть, вихід два рублі.
06.12.2013
Демократичне суспільство найлегше розпізнати за його постійним жалем, що воно ще недостатньо демократичне.
06.12.2013
Звертаюся саме до Вас, хлопців і дівчат, приблизних ровесників нашої Незалежності. До молодих людей, чиє активне життя тільки починається. І буде пов’язане з цією країною. Більшість з Вас тут буде жити, працювати, створювати сім’ї, будувати своє майбутнє. Візьміть відповідальність на себе просто зараз - і Ви перетворите цю землю на діамант. Безмежно твердий і невимовно сяючий.
02.12.2013
Ми, російські літератори, звертаємося до наших українських колег та до всіх громадян України, хто хоче бачити її демократичною країною, відкритою для людей різних поглядів і різних культур. Ми, як і ви, відчуваємо себе частиною єдиної європейської цивілізації - і політичні сили, які прагнуть відторгнути нас з вами від неї, викликають у нас той же гнів, що й у вас. Ваша боротьба за право вибору свого шляху обіцяє бути важкою - але ми сподіваємося на ваш успіх: він став би для нас знаком того, що і ми, в Росії, можемо відстояти наші права і свободи. Ми з вами!
28.11.2013
Це історичний факт. У неділю до 150 тисяч людей вийшло на Європейську площу. Всеукраїнська акція з вимогою перевиборів всіх органів влади буде довгою, і її треба серйозно готувати. Всім разом.
19.11.2013
У понеділок, 18 листопада 2013 р., Сенат США прийняв Резолюцію у справі Тимошенко, автором якої є сенатор-демократ з Іллінойсу Ричард Дурбін і яка отримала двопартійну підтримку. Резолюція закликає українську владу звільнити колишню прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко, а членів Європейського Союзу - включити справу звільнення Тимошенко як важливий критерій для підписання Угоди про асоціацію.
17.10.2013
Цілком очевидно, що страшилки перестають працювати. Останні транші йдуть абсолютно даремно. Але, на жаль, стан політикуму та суспільства такий, що вирішує все у нас одна особа.
09.10.2013
Першого жовтня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію "Прогрес моніторингової процедури Асамблеї за період з червень 2012 року по вересень 2013 року". Аналіз результатів процедури моніторингу ПАРЄ провадився стосовно 10 країн, у тому числі України.
05.10.2013
Наша партія ще на початку 90- х дала слоган "Разом з Росією в Європу". Але не виходить. І це не стільки наша проблема, як проблема російської влади.
27.08.2013
Стільки років пройшло, а пишуть те ж саме… З одної сторони, десять-двадцять років для того, щоби маса оволоділа ідеєю, дуже мало. З іншої сторони, відкриті суспільства більш як двадцять років відкриті для нас хоч і не безвізовими перетинаннями кордонів, але реальною можливістю користуватися інтелектуальними надбаннями людства. І посилання на підривну діяльність міністерства освіти хоч і правильні, але недостатні. Треба же щось і самим думати. Думати, можливо, й хочуть, але лівацькі, авторитарні та тоталітарні інстинкти надто ще живі. Живі також колишні викладачі істмату, фізично та ідеологічно їхні наступники. А ще є наступники комбонз. Є також просто такі, кому нема чого сказати, але дуже хочеться.
Сторінки: Попередня 13 14 15 16 17 18 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
06.12.2022  09:32 / Заяви
З Днем ЗСУ!
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet