Головна Контакти Карта сайту
02 April, 2023
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛібералізм: теорія і практика

07.02.2014
Європарламент, зокрема, вимагає щоб президент Янукович припинив ганебне застосування загону спеціального призначення "Беркут" та інших сил безпеки в провокуванні, викраденні, нападах, тортурах, побитті і приниженні прихильників Євромайдану, а також свавільні арешти і перевищення термінів попереднього ув'язнення; є особливо стурбованим повідомленнями про застосування тортур і наголошує на міжнародних зобов'язаннях України щодо цього; вказує на нещодавній випадок із лідером "Автомайдану" Дмитром Булатовим, якого було викрадено і піддано тортурам.
05.02.2014
Після відставки Азарова, відміни неконституційних за змістом та способом прийняття законів від 16 січня, що начебто мали на меті максимально захистити владу як таку від будь-яких посягань (насправді просто залякати як пересічних громадян, так і політиків та журналістів), та прийняття закону про умови звільнення заручників протистояння народу та влади зафіксувалося на новому рівні.
31.01.2014
Парламентська Асамблея висловлює свою глибоку стурбованість у зв'язку з політичною кризою, яка виникла в Україні в результаті неочікуваного рішення української влади призупинити процедуру підписання угоди про асоціацію, в тому числі угоди про глибоку та всеохопну зони вільної торгівлі, з Європейським Союзом . Вона рішуче засуджує ескалацію насильства в протестах на Євромайдані, які вже призвели до щонайменше п'яти загиблих.
08.01.2014
Сенатори закликали лідерів у Сполучених Штатах і Європейському Союзі продовжити спільну роботу щодо активної підтримки мирного і демократичного розв'язання нинішньої кризи в Україні. США закликали демонстрантів і членів опозиції та громадянського суспільства в Україні проводити діалоги національного примирення. Всі політичні партії закликають утриматися від розпалювання ненависті або дій антисемітського або іншого характеру, які можуть розділити український народ.
13.12.2013
Провокатори недарма пригнали знаменитий бульдозер під стіни Адміністрації: бульдозер – єдиний зрозумілий їм інструмент вирішення проблем, символ і архетип. Кажете, скрепер? Усе одно бульдозер.
12.12.2013
Про результати Вільнюського Саміту і майбутнє Східного Партнерства.
12.12.2013
Коли я побачив посилання на статтю з Forbes "Банкрутство Януковича: чому Україна чекає зміна влади", здивувався: невже мільярдер-індиго даремно витрачав гроші на закупівлю ЗМІ для влади. Виявилося, що це російське видання журналу, а автор статті - Борис Грозовский.
11.12.2013
Сьогодні вночі у Києві знову пролилась людська кров. Озвірілі карателі знову нападали на мирних демонстрантів. Так День прав людини перейшов у День знущання над мирним народом. Президента Януковича нічого не навчило. Його ніхто не переконав і ніщо не зупинило. Він і його уряд аж захлинаються у власній безкарності й позірній силі.
10.12.2013
Восьмого грудня, в неділю, зібралося третє віче (марш мільйонів). На трибуні не помістилися всі бажаючі громадські активісти, журналісти, студенти, "апостоли", партійці (з’явилися, нарешті, і представники двох позапарламентських партій – це прогрес).
10.12.2013
Сталін був виразником сподівань російських люмпенів, сірої та безликої російської маси, що прийшла на зміну знищуваним і знищеним російським європейцям санкт-петербурзького періоду.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
06.12.2022  09:32 / Заяви
З Днем ЗСУ!
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet