Головна Контакти Карта сайту
02 April, 2023
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛібералізм: теорія і практика

27.05.2015
Від редакції. Стаття відомого російського письменника є одним з підтверджень наших припущень щодо російської "цивілізації смерті". "На міру і смєрть красна" - стверджує їхній пахан. Звичайно, не відносно себе. Народ не проти. Поки що...
09.05.2015
В одній країні з'явилися так звані нічні вовки, причому, виявляється, вони виконують обов'язки, в тому числі, і за державний рахунок. Вламуються ці вовки в західні кордони, щоб помахати проклятим сусідам гвардійською смугастою стрічкою, показати, що вони самі круті. Також вовки можуть мародернічать і насильничати. Ці вже зовсім шакали. Вивертати унітази з грузинських туалетів. Вивозити вугілля, метал і цілі заводи з Донбасу. Збивати цивільний літак і дарувати подрузі впалу з небу помаду. Вичистити "свою" зону Німеччини, вивезти все більш-менш цінне, згвалтувати мільйон німкень.
19.04.2015
Політичну відповідальність мають розділити з Януковичем політичні структури, що приймали рішення про повернення до першої Конституції. Це ПР, КПУ та НП. І всі три мають бути заборонені саме за це, про що ми завжди прямо говорили. Неважливо, в якому стані нині ці партії. Вони мають щезнути назавжди. Особисту політичну відповідальність мають понести перші керівники, члени центральних політичних органів, депутати парламенту від цих партій. Не забудемо про так званих тушок. Зрештою, інші депутати з безпекових та інших тактичних причин також відповідальні за чотири роки розвалу держави та здачі країни "північному ведмедю".
24.03.2015
Від редакції: Ця стаття опублікована у першому числі журналу "Філософська думка" за 2015 рік. Маємо надію, що розробка тематики протистояння модерного та архаїчного мислення, розвінчання агресивної "нової" архаїки буде продовжена.
20.02.2015
Бесіда третя. Ліберальний метод. "Зараз до нас часто приходить молодь. Декого цікавить, що партія може дати йому. Хтось думає, що партія має матеріально просувати його проекти. Хтось хоче бути функціонером, хтось - апаратником. От хто з молоді думає, що ліберальна демократія ідеологічно йому підходить, є людиною активною,- шлях до керівництва проектами, структурами, зрештою – до керівництва країною чекає його саме тут".
21.12.2014
Бесіда друга. Щодо інтерпретацій історії. "Порівнявши святість Криму для російського народу зі значимістю Храмової Гори для іудеїв та мусульман, Путин надувається до розміру національно-релігійного спасителя. Смішно, але небезпечно для сусідів та для всієї правової міжнародної системи. Але, що цікаво. Його бажання як би відмінити фразу "Київ – мати міст руських", використовуючи "Крымнаш", можливо, й допоможе Києву зовсім позбавитися від такого "спадкоємця". А потім і Крим буде наш. Там же був наш Володимир!"
25.11.2014
Партія "Альянс лібералів і демократів за Європу" (ALDE), зібравшись в Лісабоні, Португалія, 20-22 листопада 2014 зазначає, що через 100 років після початку Першої світової війни, 75 років після початку Другої світової війни та 25 років після закінчення Холодної війни Європа стоїть перед новими викликами у сфері безпеки. Події в Україні викликали питання щодо тих припущень, які лежали в основі відносин між ЄС і Росією після закінчення Холодної війни.
05.11.2014
Бесіда перша. Цивілізація життя та цивілізація смерті. Коли в світі починаються серйозні події, чуємо про глибокі зміни, цивілізаційні конфлікти, великі зрушення у житті людей. Одним із конфліктних вузлів несподівано для декого стала Україна. Але не так несподівано для лібералів.
03.09.2014
Ще в березні при наявності реальної протидії і жорстких санкцій можна було дати зрозуміти Путіну, що світ не готовий миритися з руйнуванням системи безпеки і сформованих відносин у Європі. Чим довше терпіти кремлівський кримінально-чекістський "нарив" - тим страшніше наслідки, як для самих росіян, так і всього світу.
18.07.2014
16 липня у Брюсселі відбулося засідання Європейської Ради щодо ситуації в Україні. Рада наголошує на важливості ратифікації Україною Угоди про асоціацію з метою початку її вчасного тимчасового застосування.
Сторінки: Попередня 7 8 9 10 11 12 Наступна
Архів публікацій:
Дата:
з: 
по: 
дд мм рррр
Новини ЛДПУ
06.12.2022  09:32 / Заяви
З Днем ЗСУ!
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet