Либерально-демократическая партия Украины
https://www.ldpu.org.ua/rus/projects/word/

Свободное слово

24.04.2007, 13:46
Майже 15 років тому партія започатковувала премії ліберально-демократичного співтовариства ВІЛЬНЕ СЛОВО.

Не всі ініціативи з різних причин продовжували реалізовуватись, але саме вільне слово людей, які не тільки володіють словом, а й мають свою точку зору на те, що відбувається, уміють думати і аналізувати, було для нас дуже важливим.

Талановиті люди, що мають ліберальний світогляд, впливають на формування у читачів, глядачів або слухачів певного обсягу справжніх знань щодо реальної дійсності та ліберальногоїї сприйняття.Всі розумні люди, як і раніше,сприймають тезу, що майбутнє за розвитком громадянського суспільства. Майбутнє належить суспільству, позбавленому забобонів і плазування перед владою. І таких людей усе більше.

Сайт Ліберально-демократичної партії Україні, як партії єдиної ліберальної і демократичної в Україні, у свій час відкривцей підрозділ для представлення країні думки людей, що не обов’язково знаходяться в партіях, але відстоюють в своїй повсякденній роботі права особистості, працюють для створення в наший країні громадянського суспільства та формують погляди, близькі або співпадаючі з ліберально-демократичною ідеологією.

Ми продовжуємо публікувати на цій сторінці статті та інші матеріали, створені такими людьми.

12.05.2021 року
© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: [email protected]. Для замечаний ипредложений: [email protected]
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet