Главная Контакты Карта сайта
01 October, 2022
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Новости ЛДПУ
Проекты
Либерализм: теория и практика
Институт Либерализма
Голосование
Фотоархив
Вопросы и ответы

Вход

Информация об Объединении защиты прав акционеров

Версия для печати
Печатается на языке оригинала


Адреса: 01012, м.Київ, Майдан Незалежності, 2.

Місцезнаходження керівника: 04053, м.Київ, вул. Січових стрільців (Артема), 37-41, ВАТ "Укрнафта", оф. 412, тел./факс 2724587, тел.2725986, 2722416.

Громадські приймальні: 01012,.Київ, Майдан Незалежності, 2, кімн. 617;

04049, Київ, пров. Старокиївський, 5, пом. 52.

Президент: Гольденберг Яків Ізраілевич.

ОЗПА засноване 01.07.1996 р., зареєстроване 14.02.1997 р.

Членів: 65 (48 фізичних осіб, 17 юридичних осіб).

Штатних працівників: 0; волонтерів - 6, із них 3 працівника виконавчої дирекції.

Опис діяльності організації : Об’єднання захищає економічні інтереси акціонерів акціонерних товариств, здійснює консультативну допомогу; розробляє економічні програми, проекти законів; організує освітні заходи, конференції, семінари з питань розвитку фондового ринку, корпоративного управління та захисту прав акціонерів; створює ринкові структури; надає юридичну допомогу; здійснює запити, заяви, звернення до органів влади та громадськості., прелставляє інтереси акціонерів в суді.

ОЗПА надавало ефективну юридичну, організаційну та лоббістську допомогу таким товариствам: "Укрнафта", "Капітал-Траст", "Гранд-Капітал", іншим акціонерам "Укрнафти", особливо під час первинного розміщення акцій та зборів акціонерів; готелю "Русь", особливо під час реструктуризації, господарським товариствам: "Тект", "Оптика", "Імекс-Енерго", " Релос", ЛигалАрт, Укрімпекс та іншим, фізичним особам- міноритарним акціонерам.

ОЗПА на основі стратегії гармонізації інтересів учасників господарських товариств - членів об"єднання провадить діяльність щодо захисту економічних інтересів учасників, в тому числі спільно з IFC, USAID, FMI, World Bank, УАІБ, УТФА, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національною мережею аукціонних центрів та іншими організаціями.

Об'єднання більше шести років брало участь в роботі окремої робочої групи з питань корпоративного управління та прав акціонерів, створеної в квітні 1998 року згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, підписаним Кабінетом Міністрів України та Урядом США, в 2002-2004 роках брало участь у міжвідомчих робочих групах, в тому числі при Кабміні України, з підготовки проекту Закону України "Про акціонерні товариства" та Постанови КМУ на виконання Указу Президента України "Про заходи щодо розвитку корпоративного управління в акціонерних товариствах", експертній групі при Верховній Раді України. Представник ОЗПА був відповідальним за підготовку проектів постанови ДКЦПФР щодо надання інформації акціонерам про діяльність акціонерного товариства, типових положень, що регламентують діяльність АТ, та інших проектів.

ОЗПА здійснює міжнародну діяльність у галузі корпоративного управління та забезпечення прав акціонерів, представляє та захищає своїх членів в Україні та інших країнах.

ОЗПА брало активну участь у розробці Кодексу корпоративної поведінки (нині він офіційно виданий як документ ДКЦПФР "Принципи корпоративного управління України"), в прийнятті Рекомендацій з найкращої практики корпоративного управління для акціонерних товариств України, рекомендованих рішенням Комісії від 02.06.02 N 190. Важливими заходами, у яких брало активну участь ОЗПА, стали: конференція "Корпоративне управління та вирішення спорів інвесторів", організована USAID та FMI у жовтні 2002 року; круглий стіл "Корпоративне управління в Україні: поточні проблеми та стратегічні завдання", організована 13.02.03 ОЗПА разом з АЮФР, УІРФР, Sigma Bleyzer; конференція САУ "Теорія та практика формування та розвитку корпоративного сектору економіки" 21-23.03.03, збори акціонерів ряду київських АТ у березні 2003 року, ряд семінарів, форумів, конференцій та круглих столів, проведених у 2004-2006 роках. В останні роки проводяться переважно безкоштовні семінари для міноритарних акціонерів - фізичних осіб, в тому числі семінари з корпоративного управління, що враховують досвід впровадження Цивільного та Господарського кодексів.

ОЗПА допомагає своїм членам вирішувати судові справи, в тому числі в третейських судах.

ОЗПА та його президент удостоєні міжнародної нагороди "Срібний лицар" (2003).

Рішенням IV зборів ОЗПА в 2000 році створена консалтингово-впроваджувальна фірма "Кон-Кор", яка здійснює комплексний консалтинг, розробляє інвестиційні проекти, проводить інформаційно-консультативні заняття з питань корпоративного управління за участю керівників та кращих фахівців міжнародних організацій (IFC, FMI та ін.),.відомих юридичних фірм, громадських та професійних асоціацій, державних органів. Фірма здійснює проекти великої складності, організовує експортно-імпортні угоди. Фірма здійснила інвестиційний проект модернізації одного з українських газопереробних заводів, проводила маркетингові дослідження ринків нафти та газу, зерна, іншої продукції українських виробників. Фірма здійснює конкретні заходи щодо захисту вітчизняних та іноземних власників підприємств, в тому числі проти рейдерських захоплень, консультує з питань безпеки компаній. В останні роки фірма розробляє високоякісне сучасне програмне забезпечення.

Інформація складена виконавчою дирекцією ОЗПА станом на 15.05.07
 

18.05.2007 
Объединение защищает экономические интересы акционеров акционерных обществ, осуществляет консультативную помощь; разрабатывает экономические программы, проекты законов; организует образовательные мероприятия, конференции, семинары по вопросам развития фондового рынка, корпоративного управления и защиты прав акционеров; создает рыночные структуры; оказывает юридическую помощь; осуществляет запросы, заявления, обращение к органам власти и общественности, прелставляет интересы акционеров в суде.


 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: [email protected]. Для замечаний ипредложений: [email protected]
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet