Главная Контакты Карта сайта
01 December, 2023
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Новости ЛДПУ
Проекты
Либерализм: теория и практика
Институт Либерализма
Голосование
Фотоархив
Вопросы и ответы

Вход

Вітання з нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України!

23.08.2021, 18:37/ Заявления
Версия для печати
Дорогі члени ЛДПУ, прихильники та симпатики партії та лібералізму, колеги з дружніх партій та організацій, демократична спільнота, громадяни України!

Ліберально-демократична партія України та Інститут лібералізму щиро вітають вас з ювілеєм нашої держави - 30-ю річницею проголошення незалежності України!

На жаль, знову вимушені починати з того, що війна України з Московією продовжується, незважаючи на оголошення припинення вогню. Демократичний світ поки що не винайшов дієвих важелів упливу на агресивну політику Путіна.

Всередині країни разом із негативними загальносвітовими чинниками діють різнонаправлені впливи, які за згодою державців та новоспечених парламентаріїв партії "слуг" передаються "нагору" до єдиного лідера, який роздає посади та вказівки. Незадоволення народу незграбним управлінням бюрократами процесом реформ у парламентсько-президентській республіці примушує лідера здійснювати нестандартні політико-правові дії, що критикуються демократами. Це черговий приклад того, як сутність діяльності влади входить у протиріччя з Конституцією.

Не зациклюючись на критиці влади, ми продовжуємо наголошувати, що єдиним засобом проти чергового повторення невдалого державного управління в наших умовах є перехід до парламентської республіки. На жаль, до цього влада і народ ще не готові.

У сфері політичній, незважаючи на заклики ЛДПУ та інших демократичних партій до єднання, досі має місце велика взаємна недовіра демократичних сил. Немає співпраці влади з парламентськими демократичними силами. Влада також не має достатньої взаємодії з демократичними позапарламентськими партіями, активістами Майдану, переможцями Революції Гідності та героями визвольної війни.

ЛДПУ та Інститут лібералізму продовжують свою діяльність для об’єднання демократичних сил.

Бажаємо усім вам успіхів!
Слава Україні!
Героям слава!

Політична рада ЛДПУ
Рада Інституту лібералізму

 

Новости ЛДПУ:
Заявления
Новости ЛДПУ
Либерализм: теория и практика
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: [email protected]. Для замечаний ипредложений: [email protected]
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet