Либерально-демократическая партия Украины
http://amzstep.uriyopanasenko.com/rus/party-news/comments/629ca47a75e16/

До з'їзду європейських лібералів

05.06.2022, 18:41
У Дубліні відбувся з'їзд Альянсу лібералів та демократів за Європу (АЛДЄ).
У свій час перші ліберальні партії України, в тому числі ЛДПУ, мали відносини зі світовим Ліберальним Інтернаціоналом.
АЛДЄ ж був створений 1993 року як ліберальна фракція Європарламенту. Зараз у європейських лібералів 70 партій, 6 єврокомісарів та 5 прем'єр-міністрів.
Нині до Альянсу приєдналися парламентські українські партії "Голос" і "Слуга народу". Остання, можливо, на підставі своїх декларацій 2019 року.
Україна має отримати чіткі запевнення у тому, що нашу кандидатуру на вступ ЄС буде підтримано, - сказала голова "Голосу" Кіра Рудік..
Ми разом із ними сподіваємося на приєднання України до ЄС.
Серед прем'єрів виступив глава уряду Люксембургу Ксав'є Беттель. Він звинуватив угорського прем'єра Віктора Орбана у застосуванні шантажу при затвердженні антиросійських санкцій з метою виключення з них патріарха кирила. Для Орбана як колишнього комуніста та в усякому разі не православного це була би досить дивна "дрібниця". Та у загальному контексті загравання з путіним це не випадковість.
"Ми уклали угоду. А угоди треба дотримуватися, - сказав Ксав'є Беттель. - Не можна …загрожувати зривом угоди, бо хтось перебуває у списку санкцій. Всі знали, що кирила внесено до цього "чорного" списку. Я відправив Віктору смс, вказавши, що його поведінка є неприйнятною, що я цим незадоволений, що це неприпустимо. Я досі чекаю на відповідь. ". Враховуючи манери Орбана, може й не дочекатися.
© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: [email protected]. Для замечаний ипредложений: [email protected]
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet