Главная Контакты Карта сайта
17 January, 2022
Либерально-демократическая партия Украины
UKR     RUS     ENG
Свобода каждого - основа свободы всех


Партия
Новости ЛДПУ
Проекты
Либерализм: теория и практика
Институт Либерализма
Голосование
Фотоархив
Вопросы и ответы

Вход

Конференции и круглые столы

Виступ голови ЛДПУ Якова Гольденберга на круглому столі в НАЗК 11.12.2017 року
"І з "нульовими" звітами маємо проблеми, що відволікають нас від роботи. Чи повинні працівники НАЗК вишукувати те, чого немає? Якщо немає відомостей про надходження коштів і відповідно витрат, не вимагайте громіздкого звіту. А працівники НАЗК беруть іще на себе прокурорські та слідчі функції, "запрошують" для надання пояснень."
Яків Гольденберг: Короткий звіт про участь у конференції
"Дводенна конференція "Права людини в Україні: точка відліку" була присвячена солідному дослідженню "Що українці знають і думають про права людини"... Я розумію, що парламентські партії у своїй діяльності дійсно швидко забувають про права тих людей, до яких кожен з лідерів безпосередньо не має відношення. Але якщо вже є певна постановка щодо партій при створенні проекту, то не треба говорити про неувагу партій взагалі до цієї тематики".
Тези виступи голови ЛДПУ Якова Гольденберга на конференції "Партійна реформа як запорука стабілізації політичної ситуації в Україні"
"В Україні до бізнесу досі застосовується багато різних видів покарань. І це дуже погано. Але нині здійснюється спроба розповсюдити методи контролю та покарання на громадські структури, які є принципово іншими суб’єктами права. І чи не буде це прямим втручанням держави в діяльність політичних партій, в порушення статей 5, 15, 36-ої статей Конституції України?"
Институт либерализма провел научно-практическую конференцию
Состоялась конференция: "Проблемы власти в Украине. Конституционные изменения", организованная Институтом либерализма. В конференции приняли участие ведущие политологи, юристы, философы, социологи и политики, которые обсудили сложности конституционных процессов в Украине и выразили свое виденье будущих изменений в Конституцию. Сопредседатель партии Я.Гольденберг заметил, что к выработке конституционных изменений обязательно должны привлекаться представители политических партий и сообщил, что ЛДПУ наработала такой проект и готова выдвинуть его на обсуждение обществу.
Либерализм как модель экономического развития
6 октября 2005 года в Институте либерализма состоялся круглый стол на тему „Либерализм как модель экономического развития Украины: проблемы и перспективы”.
Перспективы либерализма в реалиях современной политической жизни Украины
25 мая 2005 года в Институте либерализма состоялся круглый стол на тему "Перспективы либерализма в реалиях современной политической жизни Украины". В нем приняли участие директор Института либерализма к.филол.н. В.Климчук, директор Института философии НАН Украины акад. М.Попович, председатель ЛДПУ И.Душин и другие.
Доклад эксперта Института либерализмана Якова Гольденберга на заседании круглого стола „Судьба политической реформы"
Отсутствие активности партий, официальные лица которых год назад представляли в парламенте политическую реформу , с разъяснениями сути реформы или предложеними возможного корректирования принятого варианта, наводит на мысли о недостаточной политической культуре.
"Ошибочные стратегии и новый курс" Я. Гольденберг
Выступление на научно-практической конференции объединения партий "Народный президент" 25.05.04, г. Киев, Дворец профсоюзов.
10.05.2020  19:37
Від редакції: Володимир Климчук написав цю статтю 15 років тому, коли система президентсько-парламентської республіки була дещо модернізована. Три президенти прийшли і пішли з того часу. Був і конституційний переворот Януковича, було і повернення до Конституції 2005 року. Та навіть угруповання нинішнього президента, що має фактично всю центральну владу, неспроможне здійснити реальні реформи та реальне конструктивне управління взагалі. Майже всім уже очевидно, що нинішня конституційна система себе вичерпала. Тому стаття Климчука є наздвичайно сучасною. А ліберали ще раз мають нагадати народові, що багаторічне туптання на місці нічого йому не дало.
Новости ЛДПУ
Либерализм: теория и практика
 
Новейшая история либеральных демократов в форумах


© 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: [email protected]. Для замечаний ипредложений: [email protected]
При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна.
Разработка и дизайн - УРА Internet