|
![]() |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() |
Либерализм: теория и практика![]()
12.04.2019
Це не анекдот. У Холодному Яру один хлопець, схожий на Чорного Ворона, каже:"Ми адміністрацію президента за 15 хвилин візьмемо! У двадцятьох!". Подумав-подумав і каже: "Але не втримаємо…" Це днями розповів відомий письменник Василь Шкляр. Бачив його у крайній раз, коли ми ходили до Лук’яна, у якому сиділа п. Тимошенко, бранка урки (якого вибрав народ!).
08.04.2019
Ліберально-демократична партія України взагалі пропонує громадянам під час виборів делегувати свої виключно законодавчі та виконавчі частки повноважень, і тільки. Судові частки повноважень не делегувати, а залишити за собою. Право судити владу має виключно виборець. Це дозволить членам громадянського суспільства реалізувати на практиці дієвий контроль ефективності виконання владою делегованих їй повноважень. Безумовно, відповідні процедури мають бути в повному об’ємі формалізовані в рамках демократичних принципів.
01.04.2019
З позиції виборця доцільно, аби Виборча комісія при формуванні списків претендентів на посаду Президента України керувалася системою таких оцінок претендентів, виконання яких ЗАБЕЗПЕЧИТЬ включення в виборчий бюлетень тільки тих громадян України, які ЗДАТНІ вирішувати проблеми. Наголошую, що це має відбуватися без порушень прав громадян.
21.03.2019
Експерти інституту вважають, що вже час аналізувати, а не тільки ахати, дивлячись на рейтинги, у тому числі того, хто називає себе означеним артиклем. Звичайно, можна подивитися на аналіз програм, побажань, можливостей, харизм кандидатів, які за пару тижнів до виборів мають реальні шанси перемогти, опис їх команд, подивитися рейтинги, спробувати оцінити, чи зможуть вони у разі перемоги домогтися результату. Та людей політичних цікавить також, хто висуває кандидатів, тобто якимсь чином уже відповідає перед суспільством за свій вибір, і у той же час перед ким, як мінімум, відповідає кандидат. І ще багато чого з реального політичного життя.
20.02.2019
Соціальний діалог і колективні переговори з широкою базою зацікавлених учасників набувають важливого значення, можуть сприяти вирішенню складних суспільних питань, а також позитивно впливати на процес прийняття політичних рішень. ЛДПУ підтримує зусилля громадських об’єднань та бізнес-асоціацій щодо розвитку соціального діалогу.
05.02.2019
"... головна хибацього цілком зрозумілого дослідженні - не прив’язка до виборів. Перелік сам по собі є некоректним у сенсі саме политології. Помірний (демократичний) та радикальний націоналізм разом зібрали 15,7 відсотків, християнська демократія – 7,5, а ліберальна – нижче похибки. Консерватизму узагалі немає внаслідок відсутності у вихідному переліку. А це ж один із основних напрямків у політології. Демократичний чи недемократичний націоналізм не є політологічними термінами взагалі. Звичайно, можуть бути ознаками осіб та структур режиму чи опозиції. Сумнівність опитування ми вбачаємо не тільки у недостатній політологічній підготовленості соціологів, але і громадян узагалі, бо навчання політології у нас почалося у вишах тільки чверть століття тому."
04.10.2018
Як ми казали з вами раніше, у різних мовах одна і та ж географічна назва читається часто зовсім по-різному. І це природньо. Але ж ми не повинні самі користуватися іноземними словами, іноземною вимовою власних назв. От наприклад, французи називають Лондон на свій лад: Лондре, але ж нікому не прийде у голову в Англії вимовляти французською назву власної столиці. А наші громадянина відміну від британців можуть багато чого.
27.07.2018
Ми пропонували увести в українську мову такі терміни: Московія (тобто використовувати допетровську самоназву цієї країни) та відповідно “московити“ щодо “россіян“ (останній термін придуманий у Московії за президентства Єльцина). Зрештою, у різних мовах одна і та ж географічна назва читається часто зовсім по-різному. І це природньо. Також приємно, що цей термін починає приживатися.
07.12.2017
"..Враховуючи нинішню слабкість парламентських партій, що дійсно можуть щось вирішити у залі, маємо підтримати громадські ініціативи антикорупційних громадських структур. Не будемо нагадувати їм, до чого призводить позірна непартійність громадських ініціатив (і на Майдані це було деякий час, і невипадково). Зрештою, у нас це майже завжди закінчується створенням із громадських організацій звичайних партій. І це нас не турбує. Вважаю, що й ініціатори мають звернутися до всіх позапарламентських партій, щоби виступити разом, нехай і без своїх прапорів. Також уважаю, що й партії, і члени партій, і безпартійні громадяни, що не входять у антикорупційні організації, Автомайдан, повинні самі їх підтримати. Тільки разом переможемо!"
10.10.2017
Талер разом із Хершем Шефріним створив альтернативну модель для опису дилеми, викликаної внутрішньою боротьбою між плануючим "я" і чинним діючим "я" (модель "планувальник/діяч"). Планувальник мислить і приймає рішення з метою довгострокового щастя, в той час як діяч керується більш короткостроковими цілями. Планувальник мислить і приймає рішення з метою довгострокового щастя, в той час як діяч керується більш короткостроковими цілями. Це поділ було прийнято в сучасній психології, а також підтримується нещодавніми дослідженнями в області нейронауки. Знову підказуємо: вивчайте сучасні теорії, займайте лідерські позиції, не старайтеся працювати на монополістів, приходьте до самостійної вільної творчості. ![]() ![]() |
Архив публикаций:
![]() |
![]() |
![]() © 2005 Либерально-демократическая партия Украины.
Пресс-служба ЛДПУ: [email protected]. Для замечаний ипредложений: [email protected] При использовании материалов сайта ссылка на www.ldpu.org.ua обязательна. Разработка и дизайн - УРА Internet ![]() |
![]() |