Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/projects/folk/

Ваша підтримка

20.05.2005, 14:16
Ліберально-демократична партія України ніколи не була клановою. Ми створили партію "знизу". Ми існували і розвивалися тільки за рахунок власних скромних коштів та за підтримки тих представників малого і середнього бізнесу, що вважали важливим та необхідним для України просування ліберальних ідей і цінностей.

Незважаючи на труднощі політичного процесу, на створення квазі-авторитарної системи влади нинішнього президента, ми продовжуємо свою діяльність. Ми переконані, що в найближчі роки політична перспектива України буде офіційно визнана як ліберальна, тому що в базисі ліберальної ідеології лежать пріоритети прав і свобод особи.

Це відбудеться не тільки тому, що всі розвинуті демократичні країни світу у своїй основі побудовані на фундаменті ліберальних цінностей, а тому, що Україна дозріла до того, щоби продовжувати рух до свободи разом із європейськими країнами.

Майже весь політикум офіційно визнає, що ми є частиною європейського руху. Створений інститут приватної власності. Припинена практика пародійних радянських виборів "із одного кандидата". Почалася періодична виборність влад. За роки незалежності склалися передумови для політичної освіти та активності молоді. Незважаючи на перепони, формується середній клас.

Все це означає, що наша країна впритул підійшла до необхідності зняти протиріччя, нагромаджені нинішньою владою, вибудувати між суспільством і бізнесом, між громадянами країни такі договірні відносини, без яких нація не зможе сформувати прогресивні і розвиваючі її духовні, інтелектуальні й економічні цілі.

Договір - це той принцип, на якому реалізуються в суспільстві і державі ліберальні цінності.

Інші механізми побудови відносин є малоефективними і такими, що провокують у суспільстві конфронтацію, непорозуміння, нетерпимість і агресію.

Ми переконані в тім, що інтереси особистості, її творчої самореалізації повинні стати вище інтересів державних інститутів влади. Вони повинні стати МЕТОЮ діяльності всіх державних інституцій. Влада повинна навчитися обслуговувати громадянина і суспільство, вибудувати з нею договірні відносини і стояти на захисті прав і свобод кожної людини . Її ЖИТТЯ. Її ГІДНОСТІ. Її ТВОРЧОСТІ. Її РАДОСТІ.

Це є завданням Ліберально-демократичної партії України. Для реалізації цієї програми партія бореться за владу. Якщо Ви вважаєте , що наші позиції та ідеї близькі Вам, Ви можете стати активним учасником наших проектів і програм.

ЗРОБІТЬ ТЕ, ЩО ХОЧЕТЕ ЗРОБИТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

У Вас є вибір! Ви маєте можливість:

- стати членом Ліберально-демократичної партії України і реалізувати власний політичний проект за назвою "Я - ПОЛІТИК".
-стати частиною команди підтримки Ліберально-демократичної партії України.

-надати партії інтелектуальну, кадрову, ділову та матеріальну допомогу.

СТАНЬТЕ ВІЛЬНИМИ ГРОМАДЯНАМИ ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ!
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet