Головна Контакти Карта сайту
23 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідКиївська міська організація ЛДПУ ініціює опитування суспільної думки

Версія для друку
Київська міська організація ЛДПУ виступила з ініціативою проведення опитування, результати якого в значній мірі зможуть допомогти в підготовці і проведенні майбутньої виборчої кампанії.

Шановні члени ЛДПУ та їх симпатики!

Не претендуючи ні в якій мері на соцопитування в науковому розумінні, просимо відповісти на запропоновані чотири запитання.
Для чого це потрібно? Відповіді на них допоможуть міської організації їх систематизувати та вибрати з них найбільш актуальні, котрі можна використовувати в передвиборній кампанії:
  1. Якби Ви стали мером, то які перші три кроки Ви б ініціювали?
  2. Якби Ви стали депутатом Київради, то які перші три кроки Ви б ініціювали?
  3. Якби Ви стали депутатом райради, то які перші три кроки Ви б ініціювали? / не більше трьох/
  4. Чи вважаєте Ви, що посади мера і голови держадміністрації необхідно розділити та їх повинні займати дві особи?

Відповіді просимо направляти електронною поштою до 01.08.05 года.
 

02.08.2006 
У середу, 5 липня, о 19 годині Київська міська організація ЛДПУ проводить засідання ліберального клубу. Чекаємо на всіх бажаючих.
02.02.2006 
Відбулася міжпартійна конференція виборчого блоку "Громадський актив Києва". На конференції була затверджена передвиборна програма, керівні органи виборчого блоку , а також затверджено список кандидатів у депутатирайонних і міських рад.
09.12.2005 
Київська міська організація ЛДПУ підтримала громадську ініціативу киян, що виступили з протестом проти рішення Київської міської Ради щодо реконструкції житлового кварталу в районі Ботанічного саду (трикутник між вулицями Бастіонної, Кіквідзе, Катерини Білокур та Підвисоцького).
21.11.2005 
Київська міська організація Ліберально-демократичної партії України розглянула ситуацію, яка склалася навколо реконструкції одного з мікрорайонів Печерська, що планується. За повідомленням Оргкомітету спільних зборів мешканців мікрорайону, 18 листопада мешканці цього району перекриють рух вулицями Бастіонною, Кіквіде, Катерини Білокур та Підвисоцького.
28.09.2005 
Київська міська організація ЛДПУ виступила з ініціативою проведення опитування, результати якого в значній мірі зможуть допомогти в підготовці і проведенні майбутньої виборчої кампанії.
06.03.2005 
31 травня 2005 року в Києві відбулася зустріч політичних партій і громадських організацій по створенню Київської організації громадсько-політичного об'єднання „За волю народу”.


 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet