Головна Контакти Карта сайту
25 May, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПрацюємо всі на перемогу

11.05.2022, 02:12/ Заяви
Версія для друку
Як було раніше сказано, з повномасштабною війною багато політичних та особистих проблем і сюжетів щезло або стало неважливим. Політична картина, і зрештою картина відносин на всіх рівнях блискавично змінилися. В країні маємо політичну єдність. Здійснені санкції проти антиукраїнських політиків і партій, які ми чекали з 2014 року. Маємо тепер уже визнаного лідера – молодого президента, підтримку його народом та партіями.
Стосовно політикуму як такого і діяльності партій. Реальна політика є у влади і є підтримка цієї політики. Партії, що не входять у парламент, можуть підтримувати, коментувати, пропонувати. Можуть також займатися допомогою армії.
Ніхто не допомагатиме партіям у їхній діяльності матеріально. Ніхто не готує ніяких кандидатів. Партії стають у кращому разі ідеологічними "клубами". І в цій ситуації визначається, які з них будуть жити та діяти, а які остаточно щезнуть з політичного виднокраю.
Хто зберіг можливість доносити до загалу свою ідеологію, думки, пропозиції, а головне - хто допомагає армії, людям, той існує. Ми у цій ситуації існуємо. Сайт працює. Тримаємо зв’язок з членами політради, керівниками організацій, колегами. Люди знаходяться в різних місцях, в країні та поза нею, у дуже різних умовах. Роблять те, що можуть. З’являються і нові члени та симпатики. Далеко не про всіх наших колег маємо право говорити, не наражаючи їх на небезпеку.
На даний час велика частина потуги агресивної рф перемелена на півночі України нашим військом. Продовжує перемелюватися на півдні та сході. Дорогою ціною. Зараз весь світ бачить героїчний опір України путінським мародерам. Окупанти показали найгірші зразки ведення війни, терор і геноцид, що перевершили нацистські звірства. Вони можуть досягати "результатів" тільки дальніми ракетними обстрілами, що знищують життєву інфраструктуру.
Україна стала моральним лідером вільного демократичного світу у його боротьбі з тоталітарним світом, боротьбі лібералізму і тоталітаризму.

В цій боротьбі чутно голоси і наших друзів – симпатиків партії.

Працює наш давній і великий друг режисер Олександр Муратов. З його нинішньою діяльністю ви можете ознайомитися з таких джерел:

https://www.youtube.com/watch?v=sB98x8aq5rM&t=713s,

https://www.youtube.com/watch?v=9vYdvA7X68k, https://fileview.fwdcdn.com/?url=https%3A%2F%2Fmail.ukr.net%2Fapi%2Fpublic%2Ffile_view%2Flist%3Ftoken%3D_GviEC-HaL0WiGsJreiYbZsFfhT1YXzMVXGpfLEtzsRO3PCbWoa_I1n1fXNCbaRGZef3A7y4dPmfMDuLuIg1fYXpZWMIi6c%253ALyBueZaDqcM4tvB-%26r%3D1652013145407&default_mode=view&lang=uk#start=0">.

Серед наших друзів є ряд діячів, що конкретно сприяють перемозі України, допомагають армії.

Наш друг Г.Б. із великим бойовим досвідом безпосередньо готує групи добровольців, яким на даний час необхідна конкретна допомога у вигляді бронежилетів, турнікетів медичних, тепловізорів, оптики для снайперів.
Деяких його вихованців ви можете побачити на фото.


Стосовно можливої вашої допомоги маю сказати таке.
Ми не хизуємось допомогою і не позуємо в телеоб’єктивах, як керівники деяких "великих" партій.
Нам відомі випадки зловживань допомогою. Ми далекі від подібного.
Враховуючи ряд обставин, ми не надаємо відповідних рахунків,- ні партійних, ні власних. Ми можемо з’єднувати донорів з реципієнтами, а вони вирішують конкретні питання між собою.
Тому надсилайте ваші особисті пропозиції на адреси:

[email protected]

[email protected].


Працюємо.

З повагою,
завжди ваш,
національний секретар ЛДПУ
Яків Гольденберг

 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet