Головна Контакти Карта сайту
01 March, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідВітання з нагоди 30-ї річниці проголошення незалежності України!

23.08.2021, 18:37/ Заяви
Версія для друку
Дорогі члени ЛДПУ, прихильники та симпатики партії та лібералізму, колеги з дружніх партій та організацій, демократична спільнота, громадяни України!

Ліберально-демократична партія України та Інститут лібералізму щиро вітають вас з ювілеєм нашої держави - 30-ю річницею проголошення незалежності України!

На жаль, знову вимушені починати з того, що війна України з Московією продовжується, незважаючи на оголошення припинення вогню. Демократичний світ поки що не винайшов дієвих важелів упливу на агресивну політику Путіна.

Всередині країни разом із негативними загальносвітовими чинниками діють різнонаправлені впливи, які за згодою державців та новоспечених парламентаріїв партії "слуг" передаються "нагору" до єдиного лідера, який роздає посади та вказівки. Незадоволення народу незграбним управлінням бюрократами процесом реформ у парламентсько-президентській республіці примушує лідера здійснювати нестандартні політико-правові дії, що критикуються демократами. Це черговий приклад того, як сутність діяльності влади входить у протиріччя з Конституцією.

Не зациклюючись на критиці влади, ми продовжуємо наголошувати, що єдиним засобом проти чергового повторення невдалого державного управління в наших умовах є перехід до парламентської республіки. На жаль, до цього влада і народ ще не готові.

У сфері політичній, незважаючи на заклики ЛДПУ та інших демократичних партій до єднання, досі має місце велика взаємна недовіра демократичних сил. Немає співпраці влади з парламентськими демократичними силами. Влада також не має достатньої взаємодії з демократичними позапарламентськими партіями, активістами Майдану, переможцями Революції Гідності та героями визвольної війни.

ЛДПУ та Інститут лібералізму продовжують свою діяльність для об’єднання демократичних сил.

Бажаємо усім вам успіхів!
Слава Україні!
Героям слава!

Політична рада ЛДПУ
Рада Інституту лібералізму

 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet