Головна Контакти Карта сайту
20 June, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПривітання голови Ліберально-демократичної партії України Якова Гольденберга із 30-річчям партії

24.11.2020, 17:31/ Заяви
Версія для друку
Дорогі друзі!

Так сталося, що в моєму вже дорослому житті завдяки великим змінам у нашій частині Європи, певній світоглядній підготовці, співдії з інтелектуалами ліберального напрямку велике значення стала грати новостворена на початках українського політикуму нового часу Ліберально-демократична партія України.

Я пам’ятаю досить довгу (майже річну) роботу оргкомітету, розробку програми та статуту. Пам’ятаю, хто не зміг взяти на себе велику відповідальність і пішов у інші, більш привабливі на той час структури. Пам’ятаю засновний з’їзд. Пам’ятаю, хто залишився, відігравав і відіграє роль у будівництві партії.

Пам’ятаю, хто з часом пішов від нас у інші світи. Світла пам’ять Володимиру Климчуку, Олександру Копеліовичу, Михайлу Степаненку…

Багато хто уявляє партію як певний важіль на шляху до влади, причому навіть не всі розуміють, навіщо їм ця влада, окрім, звичайно, матеріальних благ. Так воно виходить поки що у нашому політикумі. Великі за чисельністю та ресурсом партії активуються тільки під час виборів.

Ідеологічні партії, яких дуже у нас мало, мають постійно працювати у політичній, просвітній та світоглядній площині, визначати свою позицію з конкретних питань та доносити її до суспільства. Бажано мати відповідні дослідні, наукові інституції, як, наприклад, Демократичний та Республіканський інститути у США.

Партія – це не об’єкт. Це реальний суб’єкт у політикумі і суспільстві.
Наша партія є ідеологічною. Вона створювала творчі інституції не тільки для себе, а і для всього ліберального напрямку суспільної думки. Інститут лібералізму діє та розвивається. Наш партійний інтернет ресурс живий і постійно збагачується.

Для нас, засновників та активістів, надзвичайно важливим є залучення молоді. Ми працюємо на майбутнє. Партія працює вже декілька років за демократичною системою горизонтального управління. Відповідно до цієї системи голова партії як керівник центрального офісу (Національний секретар) підтримує зв’язок з місцевими організаціями (кокусами) та відповідає за організацію заходів центрального рівня.

У непростий час боротьби з могутнім агресивним сусідом наша молода держава встояла. Все більше людей упевнюється в тому, що наша перемога можлива тільки за умови остаточної поразки московського імперіалізму.
Наша партія підтримує цивілізовані реформи, які дозволять утвердити країну, в якій будуть панувати право, відповідальність, законність, повага, честь і гідність.

Ветерани ЛДПУ, молоді партійці, симпатики партії, прихильники лібералізму!
Вітаю вас із тридцятирічним ювілеєм партії!

Бажаю вам творчих та політичних успіхів, міцного здоров’я. Прошу під час загальносвітових випробувань дотримуватися медичних вимог, щоби не хворіти.

Слава Україні!
Героям слава!

 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet