Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5ce8c764046c3/

Реформаторський призов

25.05.2019, 01:41
Шановні молоді колеги, друзі!

Трохи більше року тому політрада партії зверталася до вас із програмним зверненням. Ми стверджували, що українське суспільство готове до змін у політичній системі, заявлених нашою програмою ще з 1990 року, а також у системі громадянських відносин в усіх сферах, а також пропонували Україні Ліберальну перспективу.

Під час президентських виборів ЛДПУ не висувала свого кандидата, а ми рекомендували своїм членам та симпатикам голосувати за кандидатів ліберального спрямування.

Ліберальних і демократичних за назвою партій в Україні майже немає, бо остаточно ще не зжитий острах перед напрямком політичної думки, що його на дух не сприймають крайні ліві та праві. Партії ліберального спрямування побоюються не набрати популярність завдяки чесній назві. Звідси багато популістських назв, використання яких, до речі, дозволяє лідерам залежно від політичної кон’юнктури легко міняти місце у політичному спектрі. Сьогодні вони лібертаріанці, як стверджує активіст нової поки що віртуальної партії, а завтра можуть стати консерваторами чи соціальними демократами.

Ми розраховували, що незалежно від особи переможця президентських виборів реальні зміни повинні бути здійснені. Це було веління часу.Переважна більшість виборців обрала Володимира Зеленського. Партія поважає вибір народу і висловлює надію на те, що новий президент і його майбутня політична сила стануть рушіями реформ, що назріли.

ЛДПУ буде підтримувати ініціативи щодо захисту країни, реформування політичної системи у напрямку парламентської республіки, скорочення строків перебування виборних керівників при владі, імплементації європейських норм, стандартів НАТО, а також прийняття Виборчого кодексу з проведенням парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими списками.

Ми підтверджуємо, що надавали і надаємо можливості молодим людям для прогресу в партії. Активна молода людина ліберального світогляду має всі шанси стати лідером партії, увійти в центральні керівні органи, кандидувати в депутати, президенти.

Попереду парламентські вибори, а наступного року – місцеві. Незалежно від термінів проведення перших як результату ще не кінця завершених змагань парламенту та президента, ми маємо взяти в них участь. Великою є вірогідність збереження на цих виборах мажоритарної системи для 198 місць у парламенті. Політрада пропонує нашим членам та симпатикам проявити ініціативу та взяти участь у виборах.
Ми пропонуємо лібералам, що мають досвід підприємництва, громадської діяльності, державницької роботи, досвід визвольної боротьби України на різних рівнях спробувати себе на цих виборах. Наші пропозиції не мають нічого спільного із давніми пропозиціями колишнього керівника партії щодо так званої франшизи. Це коли кандидат підтримує партію матеріально, але після обрання не має жодних зобов’язань ні відносно ліберальних принципів, ні щодо вимог програми та статуту партії, ні морально-етичних.

Тому ми пропонуємо тим, хто поділяє наші принципи, є прихильником незалежності країни, готовий у парламенті працювати у фракції (групі) ліберальних демократів, звертатися до прес-служби партії. Пропозиція є терміновою, бо процедури висування кандидатів дуже обмежені в часі.

Оперативно з Вами зв’яжуться члени політради або уповноважені ними особи.

Будемо разом змінювати ситуацію в країні! І переможемо!

Політрада ЛДПУ
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet