Головна Контакти Карта сайту
25 May, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЗаява Політичної ради ЛДПУ з приводу запровадження воєнного стану

27.11.2018, 19:07/ Заяви
Версія для друку
Ліберально-демократична партія України підтримує рішення парламенту щодо запровадження воєнного стану одночасно з призначенням чергових виборів президента. 

Неоголошена війна РФ проти України, що продовжується майже п’ять років, вийшла на новий рівень. Намагаючись протистояти економічній блокаді українського Азова, яка поступово посилюється, Україна організовує берегову оборону. Вдруге за останні два місяці українські військові кораблі мали пройти в Азов через Керченську протоку, що за діючою досі угодою є спільною протокою України та РФ. Після здійснення нахабного тарану нашого малого буксиру у водах, які Україна та цивілізований світ вважають українськими,було здійснене незаконне  блокування протоки військовими підрозділами РФ. Вже у нейтральних міжнародних водах українські кораблі були атаковані вогнем набагато переважаючих сил кораблів, гелікоптерів та літаків РФ. Це є акт прямої агресії без "зелених чоловічків" та "іхтамнєтов". Він вже засуджений більшістю членів Ради Безпеки ООН. Надалі буде фарс "суду" над моряками, що "порушили" новоявлений та ніким не визнаний морський "кордон" РФ.

Ситуація непроста, якщо навіть три колишні президенти у своїй невиразній заяві не змогли порадити, як і коли саме треба було вводити воєнний стан, і що далі робити конкретно. Окрім того, ми розуміємо складність взаємодії гілок влади та владних партій напередодні виборів, якіхотіли би і зберегти існуючий розподіл влад, і не бути ворогами демократії. 

Та мова йде про виживання країни. І мають бути здійснені всі можливі заходи заради цього. Далі тягнути нікуди. 

Перемогою демократії у останні майже п’ять років, як ми неодноразово заявляли, мали стати незалежність гілок влади, справжня, а не показна діяльність нових антикорупційних органів, справжнє реформування прокуратури та суду, доведення до кінця резонансних процесів та покарання осіб, що доводили країну до знищення, що розстрілювали Майдан, що зраджували та зраджують Україну. Знову вимушені наголосити, що досі не заборонені партії, відповідальні за конституційний переворот 2010 року. Представники цих партій та їх клонів були допущені до виборів 2014-2015 р.р. і зараз активно діють проти України.

Ефективною обороною проти РФ та цими невирішеними питаннями треба потурбуватися владним партіям, демократичним партіям, що демонструють велику опозиційність, вихідцям із владних партій, що найбільше критикують владу.

Політична рада ЛДПУ

27 листопада 2018 року
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet