Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5b7aeb7ac9edb/

Привітання з Днем Незалежності України

23.08.2018, 22:25
Дорогі партійці та симпатики партії, колеги з дружніх партій та організацій, громадяни!

Щиро вітаю вас із 27-ю річницею проголошення незалежності України!

На теренах України продовжує розігруватись жорстке протистояння між цивілізацією та могутньою, але світоглядно архаїчною Азіопою. Чотири роки збройного позиційного протистояння з переважаючим супротивником ми втрачаємо кращих людей, героїв, що не дали Росії нас завоювати. Україна тримається та відвойовує метри та кілометри своєї землі. На часі дієва відповідь на морську економічну блокаду.

Формування політичної нації проходить складно.

Досі не всі наші громадяни розуміють суть подій, сенси та наслідки важкої історичної боротьби. Залишаються патерналістські сподівання на державу. Деяким не має значення, на яку.

У державному та корпоративному управлінні досі маємо недостатні патріотизм та самостійність, є залишки ще радянського провінціалізму.

Демократичні сили роз’єднані, переможці Революції Гідності борються між собою. Як завжди в нашій історії, надто багато важить особистісний фактор. Все це було би некритично, - адже в нормальній державі часто влада та опозиція змінюються місцями в результаті виборів. Але є й "друга" опозиція, що з наближенням чергових виборів у центральні органи влади все відкритіше визначає позицію фактичного посібника агресора.

Щоби вистояти в цей складний час та перемогти, демократи мають об’єднуватися. Мають постати не чергові "нові проекти", а великі ідеологічні партії, які чесно та прямо зможуть відповісти на будь-які питання та в результаті приведуть країну до перемоги.

Маємо надію на створення сучасної Української нації, реального громадянського суспільства.

Бажаю нам усім перемоги!

Слава Україні!
Героям слава!

Голова ЛДПУ Яків Гольденберг
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet