Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/5a83fc69a82aa/

Пам’яті Олександра Копеліовича

14.02.2018, 13:07
Помер Олександр Копеліович. Доктор – фізик, гуманіст, демократ, громадський діяч.

Як і засновники партії в столиці, він у Харкові почав відкриту громадську діяльність у 1988 році. Брав з нами спільну участь в асоціації "Виборець України". Став депутатом міськради першого демократичного скликання.

В партії Олександр Ілліч був членом Коордради, головою Харківської обласної організації. Мав органічне відчуття справедливості, чесних взаємних політичних відносин, дійсного місця особистостей у політичному процесі, в тому числі перших осіб, та висловлював свою принципову думку щодо всіх колективних рішень. В останні роки з його думками можна було ознайомитися в його особистому блозі. Якось треба зберегти ці сторінки.

При спробі реалізації партією одного цікавого та дещо епатажного проекту у 2007 році Олександр із партії вийшов. Після цього він допоміг організувати подальшу діяльність обласної організації. Двічі я приїздив до Харкова з цих питань, користувався гостинністю Олександра. Багато тоді говорили про дуже різні речі.

Надалі дружнє та досить жорстке спілкування щодо подальшої діяльності партії продовжувалося у віддаленому режимі. Декілька місяців тому ми обговорювали його варіант сучасного маніфесту ліберальних демократів. З цим як з більш універсальним документом ми продовжуємо працювати, і його думки будуть збережені для подальших поколінь лібералів.

Наші співчуття рідним та друзям.

Світла тобі пам’ять, друже!

Яків Гольденберг
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet