Головна Контакти Карта сайту
20 June, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПривітання з Днем Незалежності України

22.08.2017, 18:15/ Заяви
Версія для друку
Дорогі друзі, ветерани ЛДПУ, молоді партійці, симпатики партії, колеги з дружніх партій та організацій, прихильники лібералізму!

Вітаю вас із 26-ю річницею проголошення незалежності України!

У збройній боротьбі з переважаючим у військовій силі московитським супротивником наша країна стійко тримається та морально перемагає.

Незважаючи на складні проблеми демократичної країни в умовах війни, непорозуміння між політиками, між суспільством та владою, рух до цивілізації вже не зупинити. Політична нація формується, і все менше аргументів залишається у псевдопророків зовнішніх і внутрішніх, що були зацікавлені у слабкій державі,- "другій Московії", домініону чи "суб’єкту федерації".

Наша перемога буде прискорена за допомогою вільного світу, але політики країн, які нас підтримують, поки що не упевнилися, що незалежна Україна, член Євросоюзу та НАТО, можлива тільки за умови остаточної поразки московського імперіалізму, убезпечення сусідніх держав від агресії та ядерної загрози шляхом роззброєння та поділу московитської держави на суб’єкти нинішньої "федерації" або інші утворення.

Ми підтримуємо цивілізовані реформи в Україні, але й відкрито висловлюємо спротив останнім незграбним намаганням влади контролювати громадянське суспільство, у тому числі політикум.

Ми продовжуємо залучати до партії та інституцій, що з нею співробітничають, сміливу та розумну молодь, готуємо молодих партійців до участі у виборах.

Бажаю нам усім перемоги!
Слава Україні!
Героям слава!

З повагою - голова ЛДПУ Яків Гольденберг
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet