Головна Контакти Карта сайту
01 March, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПовідомлення про звітність місцевих організацій у НАЗК

27.07.2017, 18:25/ Заяви
Версія для друку
Як відомо, Ліберально-демократична партія України з серпня 2016 року звітує новоствореному Національному агентству запобігання корупції за встановленими формами. Будь-який громадянин може подивитися на ці звіти на сайті партї та упевнитися, що в партії корупцію подолано. Я особисто та помічники-волонтери здійснюємо розробку та оформлення надзвичайно громіздких багатосторінкових (і беззмістовних унаслідок відсутності фінансування) звітіву трьох різних форматах та особисто передаємо ці звіти за адресою Агентства.

Як я казав на конференції "Партійна реформа як запорука стабілізації політичної ситуації в Україні" (https://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/58d1330ead2c4), організованій Фондом Конрада Аденауера та Комітетом виборців України, що реформа політикуму як така нині зводиться до фінансування парламентських партій та їхньої звітності НАЗК - новій державній інституції. Структурування, аналітика, ідеологічна та громадська робота, політична діяльність вимагають величезних зусиль, які у нас здійснюються на громадських засадах.

Але НАЗК чомусь дуже цікавлять такі партії. Вже маємо навіть протокол про адміністративне порушення за подання звіту, оформленого з порушенням вимог Агентства.

Ми не будемо зараз наголошувати на здоровому глузді, до якого я закликав посадових осіб Агентства, неправомірності розповсюдження методів контролю та покарання комерційних структур на громадські структури, які є принципово іншими суб’єктами права, та здійсненнятаким чином втручання держави в діяльність політичних партій, у порушення статей 5, 15, 36-ої статей Конституції України. Але досі не враховані майже всі наші пропозиції щодо спрощення звітності. Нас не запрошують у громадський орган при НАЗК, що повинен підготувати відповідні пропозиції.

Тому досі маємо форми звіту (щоквартального та чомусь також окремого за рік):https://nazk.gov.ua/forma-zvitu-politychnoyi-partiyi. Форма на мінімум 59 сторінок заповнюється "від руки", прошивається, сканується та дублюється в Ехеl. Скан у PDFта файл в Ехеl записуютьсяна диску. Диск та прошитий звіт ми надаємо в Агентство.

Дорогі друзі! Колеги!

На жаль, НАЗК досі вважає недостатнім звіт партії без звітів усіх місцевих організацій, що мають статус юридичної особи та діючий рахунок у банку. Тому просимо керівників усіх наших місцевих організацій, шо мають статус юридичної особи (окрім АРК та Донбасу), надавати кожний звітний період свою звітність.

Партіям вдалося домогтися деякого спрощення звітності місцевих організацій, і ви заповнюєте тільки сторінки 1-6, 7 та останню. Якщо коштів немає, то "прочерк" проставляється по всім рядкам на сторінці. Інформація про статус вказаного в ЄДРПОУ офісу місцевої організації надається керівником організації одноразово у формі листа з вказівкою, що приміщення надається в безоплатне користування, із наданням інформації щодо особи власника. Якщо є діючий рахунок у банку, вкажіть його.

За тими електронними адресами, що є у нашому розпорядженні, ми продублюємо це повідомлення.

Прошу надати звіти за другий квартал 2017 року до 05.08.2017 року. Завчасно дякую за оперативність.

Голова ЛДПУ Яків Гольденберг
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet