Головна Контакти Карта сайту
18 August, 2022
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЗаява Політичної ради ЛДПУ з приводу затримання силовими органами голови партії "УКРОП"

01.11.2015, 16:16/ Заяви
Версія для друку
ЛДПУ як партія, що майже чверть століття виступає за реформування каральної системи, яка дісталася нам від СРСР, вимушена констатувати: незважаючи на прийняття деяких прогресивних законів, прокуратура, СБУ, податкова міліція та інші органи продовжують працювати вибірково, виконуючи замовлення.

Не досягнута незалежність гілок влади. Не доведено до кінця жодного резонансного процесу. Після Революції гідності не покарана жодна людина, що доводила країну до знищення, що розстрілювала Майдан, що зраджувала та зраджує Україну.

Не заборонені партії, відповідальні за конституційний переворот 2010 року. Представники цих партій були допущені до виборів 2014-2015 р.р.

У той же час, поряд з деякими епізодами, коли поодинокі реформатори у силових органах намагаються наводити елементарний порядок, здійснюються так звані «слідчі» дії, що є по суті політичними переслідуваннями. Країна знову опиняється в стані вибіркового правосуддя, жертвою яких стають політичні партії, що брали або беруть участь у демократичній правлячій коаліції. Остання на даний час - партія «УКРОП». Затриманий голова партії Геннадій Корбан. Тривають обшуки офісів народних депутатів від партії «УКРОП», що суперечить закону. Йдуть «підкопи» прокурорів під діячів інших партій, що раніше не мали проблем із законом.

Виникають питання до Президента України, як він забезпечує виконання законності у країні; чи сприяє він реформуванню силових органів, у першу чергу прокуратури; чи не він особисто пов’язаний з переслідуванням «дружніх» партій; чи не намагається він переформатувати правлячу більшість, залучивши до неї колишніх регіоналів, ставлячи під загрозу українську державність в умовах війни за незалежність.

На всі ці питання він зобов’язаний дати вичерпну правдиву відповідь.

ЛДПУ  вимагає від Президента Украіни, Прем’єр-міністра, Верховної Ради негайно звільнити Генерального Прокурора та забезпечити призначення Прокурора, що має здійснити невибіркове правосуддя.

Політична рада ЛДПУ
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet