Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/declarations/54087129c3921/

Звернення до активістів і громадських об’єднань Євромайдану

04.09.2014, 20:03
Шановні колеги, друзі!

Ліберально-демократична партія України звертається до вас у складний момент історії України.

Наша політична сила як ідеологічна партія європейського парламентського типу має майже чвертьвікову історію. ЛДПУ ніколи не була клановою. Ми створили у свій час партію "знизу", існували і розвивалися виключно за рахунок власних скромних коштів та за підтримки деяких представників малого і середнього бізнесу, що вважали важливим та необхідним для України просування ліберальних ідей і цінностей. Партія в умовах посткомуністичної системи не мала змоги відбутися як впливова сила.

Ми завжди відстоювали принципи правової демократичної держави.

ЛДПУ відкрито виступала проти злочинного режиму Януковича, що суперечив принципам правової держави, розподілу гілок влади, був злочинним як за фактом своєї антиконституційності, так і за своїми діями, направленими проти громадян та суспільства. Злочинними були дії партій, що здійснили антиконституційний переворот у парламенті: Партії Регіонів, Народної партії, Комуністичної партії України. Депутати від цих партій досі утримують мандати Тому ми й надалі наполягаємо, що ці партії мають бути заборонені та розпущені.

Наші партійці брали участь у заходах Євромайдану з самого початку суспільних протестів 2013 року. Майдан став головним фактором Революції гідності, фактором можливого оновлення.

Ми впевнені в тому, що українське суспільство вперше за 23 роки незалежності готове до повної зміни всієї політичної системи, а також системи громадянських відносин у всіх сферах. Якісні зміни у Верховній Раді України після позачергових чесних виборів мають сприяти повному оновленню країни. Ми розуміємо, що під знаменами великих, добре фінансованих політичних структур у парламент може попасти значна кількість супротивників оновлення. За цих умов ми покладаємо свої надії на Євромайдан, його активістів та структури, що були народжені Майданом.

Активісти Майдану, герої Майдану, герої визвольної війни – необ’явленої війни з імперською Росією повинні стати новими політиками.

Саме тому ЛДПУ пропонує вам балотуватися на цих виборах від нашої партії на виборах у Верховну Раду України 2014 року.

Висування діючих членів ЛДПУ буде здійснюватися без найменших преференцій.

Переговори щодо співпраці вже ведуться.

За дорученням Політради ЛДПУ
голова партії Яків Гольденберг,
посвідчення ВГО “Майдан“ № 10786

© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet