Головна Контакти Карта сайту
20 May, 2022
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЯків Гольденберг: Буржуазно-демократична революція здійснилась

27.02.2014, 20:01/ Заяви
Версія для друку
Іншої не повинно бути. Але ми розуміємо, які виклики та випробування чекають країну і кожного з нас.

День жалоби 20 лютого став днем великого кровопролиття. Такого збігу в історії ще пошукати.

І на наступний день узурпатор поставив останній автограф на угоді з опозицією та безславно щез.

Вже перші дні революційної влади, незважаючи на майже бездоганні конституційні та законні дії, показали, що перебудуватися на негайні абсолютно точні стратегічно та тактично дії може тільки могутня команда, що готувалася до отримання влади. А у нашому випадку ніхто не знав, в який момент вона впаде на майже беззбройний Майдан, опозиційних політиків та громадських активістів. Зрештою, на повністю ошукану країну.

Також треба зазначити, що повернення до другої конституції вимагало ряду послідовних кроків (дії щодо досягнення дієздатності парламенту, обрання тимчасових керівників, форматування коаліції, процедури обрання уряду). Як би не критикували на Майдані "лорда-протектора", функції свої він виконував.

Визнання майбутніх урядовців Майданом було необхідним і теж вимагало часу. Не будемо зупинятися на тому, хто ким задоволений, а хто – ні. Уряд призначений.

Не буду зупинятися на деяких щойно прийнятих помилкових рішеннях парламенту. До нових виборів, які, думаю, будуть восени, можуть виправитись.

Складний час - важкі рішення. Особливо по Криму та Севастополю. Дехто хоче спровокувати велику кров. Маємо надію, що вистачить розуму нейтралізувати дестабілізаційні потуги російського керівництва. Думаю, що найближчим часом багато людей, що їх використовували “вольно чи невольно" у якості “п’ятої колони", зрозуміють, яка дистанція між росіянами (россиянами) та керівництвом РФ.

Майдан буде стояти до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Можливо, до обрання нового складу парламенту. І потім він залишиться з кожним із нас, як залишиться пам’ять про людей, що йшли з палицями та дерев’яними щитами під кулі.

Наша партія підтримувала зміну злочинної влади, про що заявляли ще 2010 року. Ми будемо продовжувати діяльність виключно у конструктивному правовому та мирному руслі. На часі формування остаточного списку кандидатів у Київраду. Наші представники можуть і повинні, враховуючи досвід аналітики та пропозицій в царині конституціоналізму, взяти участь у тій чи іншій конституційній комісії.

Отже, за роботу!
 

Новини ЛДПУ:
Заяви
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: pr[email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet