Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/comments/6220e8563258f/

Війна вільного світу з тоталітарним – війна ідей, війна людей

03.03.2022, 20:09
Ми стоїмо на передньому краї захисту від авторитарних, практично вже тоталітарних держав,- сказано недавно, в листопаді.
На мітингах і ходах і до Незалежності, і після ми ходили з одним гаслом "Ліберали проти тоталітаризму". Гінці з Росії після ГКЧП питали: "Чи не збираєтеся ви тут законсервувати комуністичний заповідник?". Ми – ні, але завдяки нашим державцям Україна потім дійсно відставала в демократичних та ринкових змінах. Наш блок "Європейський вибір України" 1998 року був в українській політиці одиноким.
РФ досить швидко повернулася до природно звичного, московитського, ординського. Ще розподіл флоту, пестування РФією кримських сепарів із їхніми кримським та севастопольським народами, Тузла мали серйозно повпливати на розум Кучми, його любих друзів (не буду зараз перераховувати – не кожному сподобається) та тодішніх ще "молодих" олігархів. Це було ясно з усією очевидністю. Питання зовнішньої політики, загроз Росії, європеїзації України ми жорстко ставили ще в середині 2010 року (https://www.ldpu.org.ua/liberalism/4c7a96b21a5b0/). Але "братська дружба", нищення армії продовжувалися аж до Революції Гідності.
Після того війна. Начебто нарешті вільний світ спіймав Путіна "на живця" (що не склалося після нападу на Сакартвело). Але все не так просто робиться. Світ не однорідний. У кожної країни інтереси, проблеми, у тому числі безпекові. Бояться ядерної війни, того, для кого і смерть народу красна, поки він буде сидіти у бункері.
І той, хто стоїть на передньому краї, несе найбільші жертви.
Міжнародна блокада, ОЕСР, ЄС, рейтинги, давка олігархів, авіакомпаній тощо – це добре. Важливо: допомога зброєю, максимум – міжнародний легіон. І це поки все. Хоча деякі наші друзі, як Даля Грибаускайте, вимагають від вільного світу більшого.
Україна стала моральним лідером демократичного світу, каже міністерка фінансів Канади Христя Фріланд.  "Ми горді за вас і вашу хоробрість. Хочу дуже щиро вклонитися усім українцям. Я думаю, що весь світ – гордий за вас".
До закінчення "перемир’я" та початку повномасштабної війни, зумисних геноцидних обстрілів міст і сіл, згідно із даними опитування, кількість громадян України, які добре ставилися до РФ, знизилася з 39 % лише до 34 % у порівнянні з груднем 2021 року. Може тому дехто з оглядачів намагався якось звертатися до російського народу, стверджував щодо хибності колоніально-окупаційного наративу і таке собі інше. Казали, що російська імперія начебто не була державою великоросів "тому, що етнічна німкеня стала однією з найвидатніших очільниць". Імперія і створила цих великоросів.
Київ і його цивілізація намагалися цивілізувати Орду, каже К. Щоткіна. Результат - знищені варварами літак "Мрія" і картини Марії Приймаченко.  "Божественний" Путін збожеволів. Ліберали, що писали на цю тематику, давно звертали увагу на диявольський характер верхівки РПЦ. Зараз вся ця церква проявилася на повну силу. І її "русскій мір" буде проклятий назавжди.
Зараз іде повномасштабна війна на знищення народу, народна вітчизняна війна проти московитських загарбників. Помилково апелювати до російського суспільства, каже добре знаючий предмет із середини журналіст Цимбалюк. Зовнішня Росія в особі Ходорковського каже: вибачте. Внутрішня Росія може довести своє ставлення до війни лише псуванням військової техніки, позбавленням керованості так званими ракетно-космічними силами, переданням інформації (згадайте роман Солженіцина), ліквідацією насамкінець самого тирана.
Іде війна вільного світу з тоталітарним, лібералізму і тоталітаризму. Це війна світова. І це треба розуміти. Подивіться на підсумки голосування в ООН щодо засудження агресії РФ.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet