Головна Контакти Карта сайту
23 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЩодо спільної заяви президентів України, Європейської комісії та Європейської Ради з приводу офіційного початку застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

02.11.2014, 17:10/ Коментарі
Версія для друку
Петро Порошенко, Герман ван Ромпей та Жозе Мануел Баррозу привітали початок тимчасового застосування важливих частин Угоди про асоціацію між Україною та ЄС із 1 листопада 2014 року.

Це відповідає прагненням українського народу, який засвідчив свою підтримку тіснішим відносинам з Європейським Союзом, у тому числі зовсім нещодавно під час парламентських виборів 26 жовтня. Угода про асоціацію стане ключовим інструментом реалізації за підтримки ЄС дуже необхідних реформ в Україні протягом наступних років. Тимчасове застосування охоплюватиме такі важливі сфери, як верховенство права, боротьба зі злочинністю та корупцією, а також посилене секторальне співробітництво. Ми сподіваємося на швидке завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом всіма державами-членами ЄС у відповідності до національних процедур".

ЄС запровадив односторонні торгівельні преференції для українських експортерів (фактично їх подовжив) з метою компенсації втрат України за період відтермінування торгівельної частини Угоди до 1 січня 2016 року.

Інавгураційне засідання Ради асоціації, яке визначить пріоритети і започаткує процес моніторингу імплементації Угоди, відбудеться до кінця 2014 року.

ЛДПУ відзначає, що початок застосування Угоди про асоціацію є певним чином етапним. Сьогодні ми згадуємо, якою важкою ціною дається народу України рух до цивілізації.

Ця подія вимагає від політикуму та влади, особливо від нового складу парламенту, дієвих зусиль. Новий склад Верховної ради повинен нарешті прийняти закон про технічні регламенти та оцінку відповідності, що повинен усунути технічні та юридичні бар’єри для торгівлі промисловими товарами з Є, а також інші закони, скеровані на розвиток народних ініціатив,впровадження економічних реформ, покращення інвестиційного клімату.

Експерти ЛДПУ, Інституту лібералізму беруть участь у розробці та впровадженні необхідних заходів.

Голова ЛДПУ Яків Гольденберг
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet