Ліберально-демократична партія України
http://uriyopanasenko.com/party-news/comments/5321f9042855e/

Резолюція Європарламенту про вторгнення Росії в Україну

13.03.2014, 22:29
Редакція не має повного тексту резолюції. Надаємо за текстом порталу Ліга.

Європарламент закликає Росію негайно припинити військове вторгнення в Україну і вивести війська з території АР Крим, яка є невід’ємною частиною України. Про це йдеться в ухваленій в Страсбурзі резолюції Європарламенту про вторгнення Росії в Україну.

“Європарламент засуджує акт агресії і вторгнення в Крим, який  є невід’ємною частиною України. Закликає до негайної деескалації кризи і негайного виведенню всіх військових сил, які нелегально перебувають на українській території”, – наголошується в документі.

Депутати підкреслили, що проголошений у Криму референдум про приєднання до РФ є нелегітимним і порушує Конституцію України і міжнародне право.

Депутати також висловили незгоду і відкинули заяви російської пропаганди про те, що російськомовне населення в Україні потребує захисту, на чому грунтуються дії РФ.

Європейські політики висловили стурбованість у зв’язку з повідомленням про маркування озброєними особами будинків кримських татар.

“Європарламент рішуче відкидає наклепницькі заяви, якими оперує російська пропаганда, щодо того, що люди, які протестують проти політики Януковича, є фашистами”, – підкреслюється в резолюції.

Депутати підтримали необхідність розгортання моніторингової місії ОБСЄ в Криму.

Парламентарії позитивно оцінили прагнення нової української влади провести реформи і підтримали рішення лідерів країн-членів ЄС підписати політичну частину угоди про асоціацію з Україною до 25 травня, а також ввести в односторонньому порядку дії положень його торгово- економічної частини.

Європарламент підкреслив необхідність диверсифікації енергопостачань в Україну, привітав рішення Єврокомісії брати участь в модернізації української ГТС і надання допомоги для погашення боргу перед” Газпромом”.

У документі також наголошується перспектива України стати членом ЄС у відповідності зі ст. 49 Лісабонської угоди.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet