Головна Контакти Карта сайту
23 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПереслідування активіста ЛДПУ з боку керівництва університету "КРОК"

14.11.2012, 20:49/ Коментарі
Версія для друку
Голова Київської обласної організації ЛДПУ, голова Громадської ради при Києво-Святошинської райдержадміністрації, член громадської ради при Державній інспекції вищих навчальних закладів і лідер громадської організації "Інститут економіки міста" Олександр Герасимов представив Державну інспекцію навчальних закладів підготовлений інститутом моніторинг якості освітніх послуг, що надаються університетом економіки та права "КРОК". Після цього ректор університету Сергій Лаптєв і начальник департаменту безпеки вузу Борис Семергей погрожували йому по телефону.

"Представники" КРОК "в телефонному режимі в категоричній формі вимагали від громадського діяча негайної зустрічі. Ректор вузу повідомив, що вважає наше звернення наклепом і збирається, всупереч моєї відмови, зустрітися зі мною, щоб "поговорити по-чоловічому". Стиль спілкування представників університету більше нагадував "лихі дев'яності", - заявив Герасимов.

Згідно із заявою, не домігшись згоди на негайну зустріч, ввечері 22 жовтня вони під'їхали до будинку активіста, де після безуспішної спроби потрапити всередину прийнялися обходити його сусідів і у них з'ясовувати подробиці його життя, висловлюючи негативне ставлення до громадської діяльності активіста.

"Такі дії є незаконними та етично неприйнятними, вони не роблять честі керівництву відомого навчального закладу", - вважає Герасимов.

Активіст написав заяву в місцевий райвідділ і попросив правоохоронні органи розібратися та припинити влаштоване за ним стеження.

"Інститут економіки міста" запропонував методологію моніторингу ВНЗ і поставив мету проаналізувати з її допомогою мінімум 20% вищих навчальних закладів за кілька років. Це аналіз корпоративного сайту, вивчення громадської думки про якість освіти, інтерв'ю зі студентами, аналіз звернень громадян. При цьому більшість інформації, більше 60% - це корпоративний сайт. Природно, тут важливий правильний його аналіз - з точки зору освітніх нормативів.

Відносно "КРОК"у з'ясовано, що серед викладачів, які на сайті значаться як штатні, є сумісники, які працюють ще в трьох-чотирьох ВУЗах. Серед них є як керівники кафедр, так і професори. Приміром, це керівник кафедри психології, а також професори цієї кафедри. Проаналізувавши дані з сайту таі Інтернету, ми встановили, що серед вченої ради "КРОК" для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня за спеціальністю "юридична психологія" немає жодного штатного доктора і кандидата з даної спеціальності. Також на сайті зазначається, що штатний працівник ВУЗу, він же перший ректор Академії СБУ Володимир Седаков - входить в керівництво двох вчених рад для захисту дисертацій. Це дуже грубе порушення. Також досліджували громадську думку про університет за відгуками в Інтернеті.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet