Ліберально-демократична партія України
http://uriyopanasenko.com/party-news/comments/4cf28704b09b0/

Акція підприємців стає політичною.Текст відозви страйку

28.11.2010, 20:44
Починаючи з 18:00 22 листопада наша акція перестала бути суто підприємницькою.

Ми вийшли на інший рівень наших вимог. Сьогодні ми заявляємо про те, що Податковий кодекс нас не цікавить, оскільки він прийнятий у неконституційний спосіб депутатами, які з порушенням вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради, голосували картками своїх колег. Ми не визнаємо його сьогодні і не будемо визнавати його після підписання президентом. Наші вимоги прості.

Президент і ВР, які після скасування політреформи 2004 року мали б негайно піти на вибори, системно окупують владу, ігноруючи необхідність проведення чесних та демократичних виборів. Це має відбутися негайно.

У понеділок 29 листопада ми оголошуємо загальну мобілізацію. Всі хто підтримує наші політичні вимоги. Незалежно від того, чи є він підприємцем, чи лікарем, чи пенсіонером, чи студентом, повинен бути о 9:00 на Майдані Незалежності в Києві. Якщо такої можливості не має, вийдіть під обласні адміністрації в себе дома. Але в будь-кому разі ми закликаємо до всеукраїнського страйку, не виходьте на роботу. Це покаже всьому світу, що ми не підтримуємо дії влади, не визнаємо її легітимності. І вимагаємо її негайного перезавантаження.

Генеральний координатор страйку Олександр Данилюк
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet