Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/comments/4cd05717d518f/

"Human Rights Europe": Вибори в Україні не відповідали стандартам Ради Європи

02.11.2010, 22:23
"Вибори до органів місцевої влади в Україні, що відбулися 31 жовтня, не відповідали повною мірою стандартам Ради Європи. Про це заявили представники місії спостерігачів Ради Європи на українських виборах", - повідомляє блог Ради Європи "Human Rights Europe".

"Ті, хто прийняв закон, який уможливив політично незбалансовані склади виборчих комісій і сприяв, зокрема, скасуванню реєстрації кандидатів в останню мить перед виборами, мали б визнати, що голосування не відповідало стандартам, які ми хотіли побачити, зокрема, всім вимогам європейських стандартів про чесні, прозорі і професіонально організовані вибори", - заявив глава делегації Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Гудрун Мослер- Тьорнстрьом.

"День голосування продемонстрував слабкість нового виборчого закону, прийнятого лише за три місяці до цих виборів", - додав представник Комітету регіонів ЄС Тііт Калласвее.

Члени делегації також висловили стурбованість повідомленнями про те, що фальшиві бюлетені могли бути "вкинуті" у скриньки для голосування.

"Україна вже продемонструвала, що може робити краще, наприклад, під час президентських виборів цього року", - підкреслила Г.Мослер- Тьорнстрьом.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet