Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/comments/4beaef7901cc0/

Вітаємо дружню партію ліберал-демократів Великобританії

13.05.2010, 00:12
Sky News повідомив: прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун у вівторок увечері оголосив про відставку. У телезверненні до нації Браун відзначив, що "йому сподобалося працювати", та побажав наступного прем'єр-міністра всього найкращого, оскільки тому доведеться приймати важливі рішення, від яких залежатиме майбутнє країни.

Сім'я прем'єра, котрий подав у відставку, в той же день покинула резиденцію на Даунінг-стріт, 10 в Лондоні, а сам Браун вирушив до Букінгемського палацу, щоб подати королеві Єлизаветі II офіційне прохання та рекомендувати призначити на посаду голови уряду лідера Консервативної партії Девіда Кемерона. Пізніше в Букінгемський палац прибув Кемерон, де отримав дозвіл королеви сформувати новий уряд країни. Він під'їхав до палацу у сріблястому автомобілі Jaguar і був зустрінутий тріумфуючими криками натовпу. Аудієнція з королевою тривала кілька хвилин.

Вже пізно вночі стало остаточно відомо, що новий кабінет міністрів буде сформований в коаліції з Ліберально-демократичною партією. Її лідер Нік Клегг вже призначений заступником нового прем'єр-міністра. Всього ж до коаліційного уряду увійдуть п'ять міністрів від ліберал-демократів і ще близько 15 стануть співробітниками апарату.

Кемерон оголосив про призначення кількох соратників по партії на посади в новому кабінеті. Главою МЗС призначено Вільям Хейг, колишній лідер консерваторів. Міністромфінансів став Джордж Осборн, а міністерство оборони очолив Ліам Фокс.

Політична криза у Великобританії почався після загальних виборів, які пройшли 6 травня. Консерватори перемогли, зайнявши 306 місць в парламенті, проте для того, щоб отримати більшість і сформувати уряд, їм не вистачило 20 мандатів. Лейбористи на чолі з Брауном спробували сформувати коаліцію з третьої за чисельністю партією країни, ліберал-демократами, проте переговори провалилися.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet