Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛіберали за Україну!

04.06.2009, 20:33/ Коментарі
"Німецька хвиля"
Версія для друку
Німецькі ліберали вважають, що Україна повинна мати європейську перспективу. Про це заявив один з лідерів Вільної демократичної партії (СДП) Німеччини на виборах в Европарламент Александер граф Ламбсдорф.

"Для німецьких лібералів ясно, що Україна – центральна важлива країна в Східній Європі. Це країна з великим, і на нашу думку, досі фактично нереалізованим потенціалом, яка може відігравати важливу роль для стабілізації в Східній Європі та майбутнього добробуту", - відзначив один з лідерів СДП.

"Ми вважаємо, що саме тому Україна повинна мати європейську перспективу. Але це не можна плутати з обіцянкою вступу упродовж певного часу, або з обіцянкою надати в недалекому майбутньому статус кандидата (на вступ до Європейського союзу). У нашій програмі чітко записано: довгостроково перспектива для України є", - додав він.

Уперше в Німеччині політична партія визнала право України претендувати на членство в Євросоюзі. Це записано у програмі Вільної демократичної партії.

"…Країни західних Балкан мають середньо - та довгострокову перспективу вступити до ЄС, що підтримує ВДП. Довгостроково це стосується і України",- йдеться в програмі німецьких лібералів на виборах депутатів Європарламенту.

Варто відзначити, що до тепер німецькі партії старанно уникали однозначної позиції щодо перспективи членства України в ЄС.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet