Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідІгор Душин: Від боротьби кланів до змагання ідей - 2

25.11.2008, 09:58/ Коментарі
Версія для друку
Днями я провів консультації з головами декількох непарламентських партій з пропозицією організувати загальноукраїнський форум таких партій з метою виходу на солідарні вимоги про зняття виборчих бар'єрів взагалі або ж про значне їх зниження. Мовляв, після виборів за зміненими правилами, склад Ради зміниться істотно, більш ніж на третину - точно прийдуть зовсім нові люди.

А якщо до цих вимог додати давно майже всіма визнану вимогу про проведення місцевих виборів по колишнім мажоритарним або хоча б змішаним правилам, то можна виходити на проведення збору підписів за загальноукраїнський референдум з цих питань. З опорою на місцеві Ради та мерів, зацікавлених в таких змінах та підштовхнути Верховну Раду на зміну правил представницької демократії в Україні.

Саме сьогодні ці ініціативи вельми вигідні діючому Президентові Ющенку, і він зацікавлений підтримати своїм рішенням, зібрані за референдум підписи (більше 3-х млн.), про проведення такого референдуму. Оскільки просто зібрати підписи за референдум в
нашій демократичній країні замало...

Саме так можна буде перебороти парламентських "монстрів" і змінити правила реалізації демократії в Україні.

Нам, з 2001 року, не уперше піднімати цю тему та організовувати непарламентські партії на виступи по ній. Наприклад, нагадаю одну з публікацій на цю тему у "Комсомольській правді в Україні" в 2005-му році.

Але сьогодні ми знову маємо ненульову вірогідність провести таке рішення, не дивлячись на очевидний опір парламентських кланів, що іменують себе партіями.
Для того щоб розмова на цю тему не була монологом, пропоную переходити до обговорення на нашому форумі , де розмова вже триває.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet