Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідРосійські ліберали назвали вибори президента фарсом

10.02.2008, 18:43/ Коментарі
Версія для друку
В п'ятницю бюро партії "Яблуко" прийняло рішення не брати участь у виборах президента Росії 2 березня, оскільки вони, на думку партійців, є імітацією демократичних процедур". "Це не вибори, а пропагандистський фарс навколо призначення наступника. Ми з розумінням віднесемося до наших виборців, які або не братимуть участь у виборах, або зроблять бюлетені недійсними", - йдеться в офіційній заяві, поширеній прес-службою "Яблука", інформує "Російська служба Бі-Бі-Сі". Лідер пітерських "яблучників" Максим Рєзнік призвав однопартійців прийти на виборчі ділянки та закреслити клітинки напроти прізвищ всіх чотирьох кандидатів, зробивши, таким чином, виборчий бюлетень недійсним.

Днем раніше своє відношення до майбутнього голосування визначив Союз правих сил. "СПС заявляє, що президентські вибори в Росії перетворилися на фарс, вони принизливі для Росії, її громадян та майбутного президента. СПС закликає членів і прихильників партії та всіх громадян Росії до активного бойкоту виборів", - йдеться в заяві політради партії. У грудні минулого року СПС висунув кандидатом у президенти Бориса Нємцова, але він відмовився на користь Михайла Касьянова, якого, у свою чергу, не зареєстрував Центрвиборчком. Після закінчення засідання лідер СПС Микита Білих сказав журналістам, що вперше в житті не піде на вибори. "Не хочу брати участь в заході, який є неконституційним, брехливим і дійсно смішним", - сказав він.

Тим часом у Рунеті проводиться акція "Вибори 2008: ми не хочемо брати участь у фарсі. А ти?". Під заявою російського Центрвиборчкому вже підписалися понад тисяча чоловік, зокрема Микита Білих, Борис Нємцов, Олена Боннер, Людмила Алексєєва, Володимир Буковський, Георгій Сатаров і Віктор Шендеровіч.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet