Головна Контакти Карта сайту
25 May, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛДПУ йде на вибори

11.04.2007, 17:06/ Коментарі
Версія для друку
Заступник голови партії Яків Гольденберг прокоментував останні події в Україні.

- Указ Президента України ми, як законослухняні громадяни та активні учасники виборчого процесу, маємо виконувати. Всі розмови про термінове прийняття тих чи інших актів, що коригують виборче законодавство, треба припинити, оскільки об’єктивно на даний час Верховна Рада існує тільки як певна кількість депутатів, що можуть користуватися всіма пільгами, їздити на службових автомобілях тощо. Непогано, щоби вони поїхали зараз відпочивати за цими пільгами, а нові сили балотувалися до парламенту. І зниження виборчого бар’єру, і деякі інші корисні речі (освітній ценз, дані про громадянство інших держав, довідка від психіатра тощо) також приймати прийдеться вже наступним складом Ради.

Вважаю, що треба приєднуватися до одної з великих (за кількістю та міццю) демократичних сил. Але, на жаль, враховуючи надзвичайно щільний графік кампанії, суто технічно це буде дуже складно.

Маю надію на перегляд термінів позачергових виборів. Звертаючись до нових, молодих сил у нашій партії, хочу нагадати, що невходження наших представників у парламент означає ще наступних п’ять років їх титанічних зусиль.

Нарешті, хочу прокоментувати зустріч представників демократичних партій у Президента України. Звичайно, такі консультації надихають ці партії, і це добре. Наскільки я зрозумів, було 13 представників від всього 11 партій. Виникають деякі питання. Невже стільки демократичних партій є в Україні? Чим ЛДПУ - одна з найстаріших партій,- гірша, наприклад, „Пори" (звичайно, не маю нічого проти цієї партії)? Які критерії відбору? Чи є в секретаріаті президента адреси та телефони демократичних партій?

Перед прийняттям рішення про те чи інше блокування бажано мати відповіді на ці питання.

Прес-служба
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet