Головна Контакти Карта сайту
23 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛіберальні демократи вважають протистояння безглуздим

02.04.2007, 23:42/ Коментарі
Версія для друку
Чим би не закінчилося сьогоднішнє протистояння, можна з упевненістю сказати, що воно не буде останнім. Суперечка між опозицією і коаліцією, між президентом і прем'єром про те, хто з них краще розуміє Конституцію, не мають ніякого практичного сенсу. Про це голова партії Ігор Душин сказав в інтерв'ю газеті "Столичні новини".

Верховна Рада не відображає дійсного волевиявлення народу з моменту її обрання. Виборче законодавство дозволяє ігнорувати думку багатьох мільйонів громадян України, що голосували проти всіх або за партії, що не представлені у ВР, а переходи депутатів, що пройшли до Ради під одними гаслами, а потім стали під прапори своїх недавніх опонентів, доводять ситуацію до абсурду. Парламент, який нікого не представляє, гарант Конституції, який нічого не може гарантувати, уряд, що не несе ні за що відповідальності і, практично відсутня судова влада... Обмін погрозами, багатотисячні мітинги і навіть указ про розпуск парламенту або імпічмент президента все одно нічого не дадуть.

Хтось повинен піти першим. І найбільш логічним і законним, представляється шлях самороспуску ВР, прийнявшим перед самознищенням закон про зняття прохідного бар'єру. Це приведе до того, що будь-якій громадській організації і політичній партії досить буде набрати 0,22% або близько 60.000 голосів виборців для того, щоб їх представник був у парламенті. Тут доречно буде згадати, що ті ж 60.000 голосів виборців збирали депутати в мажоритарних округах, що отримали більше 50% голосів виборців свого округу.

Вибори краще проводити раз на два роки, міняючи половину складу парламенту. Тоді вибори перестануть бути стресом і розвиватимуть громадянське суспільство в Україні. Кінець кінцем, провести нові вибори набагато дешевше, ніж ще чотири роки жити в країні, паралізованій невизначенністю.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet