Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛіберали Росіїї готуються до виборів

04.11.2006, 11:39/ Коментарі
Версія для друку
Завоювати правий електорат на майбутніх парламентських виборах 2007 року спробує партія "Вільна Росія", за яку може узятися відомий адвокат Михайло Барщевській. У Кремлі визнають, що прихильники правих осиротіли, і заважати Барщевському не збираються, про це пише газета "Відомості".

У Кремлі вважають, що на майбутніх виборах в Держдуму будуть затребувані не тільки центристи і ліві, але і ліберальні політики. СПС здав свої позиції, але електорат залишився, тому питання про те, яка з політичних партій зможе зайняти цю нішу, поки залишається відкритим, розповіло джерело видання в адміністрації президента.

За словами іншого джерела, близького до Кремля, створити сильну праву партію на базі "Вільної Росії" спробує адвокат, представник уряду в Конституційному суді Михайло Барщевській.

Лідер партії Рявкін підтвердив "Відомостям", що веде переговори "з багатьма прихильниками ліберальних ідей". Він пообіцяв, що назве нових членів партії на майбутньому з'їзді, який запланований на середину листопада.

Кремлівський чиновник дає зрозуміти, що в адміністрації заважати Барщевському не збираються, але і упевненості в успіху цього проекту теж немає. Щоб зібрати правий електорат, партії знадобляться не тільки відомі особи, але і професійні креатівні організатори і виразна ідеологія.

Ліберальні установки в Росії розділяють близько 15% населення, а стійкими прихильниками таких можна назвати 8%, вважає соціолог Леонід Сєдов з "Левада-центра". Але рейтинг СПС і "Яблука" не піднімається вище 2-3%, констатує він.

У СПС "Вільну Росію" не розглядають як загрозу на федеральних виборах.

Довідка
"Вільна Росія" з'явилася після перейменування в 2004 році Російської мережевої партії малого і середнього бізнесу. Головним завданням партії називають захист вітчизняного підприємця. За даними Росрегістрації, в "Вільній Росії" зареєстровано 55 063 члени. Партію очолюють підприємці Олександр Рявкін - президент медкорпорації "Дэнас МС" і Костянтин Бабкин - голова профспілки "Новое содружество", в який входить завод "Ростсельмаш". З 2004 р. Бабкин - член правління РСПП
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet