Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/comments/44f84c347e182/

Ліберальна ідеологія стає затребуваною?

01.09.2006, 21:05
Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація, що колишній прем'єр-міністр Юрій Єхануров і перший заступник глави секретаріату президента Іван Васюник можуть створити новий політичний проект - партію праволіберальної або ліберально-консервативної ідеологічної спрямованості. Про це пише "Коммерсантъ-Украина" з посиланням на свої джерела в блоці "Наша Україна".

До створення нової партії причетний також народний депутат Микола Катеринчук, лідер "Християнсько-демократичного союзу " Володимир Стретович і колишній віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко.

Усі вищезгадані особи в бесіді з кореспондентом видання підтвердили інформацію про те, що "подібні проекти обговорюються". "Я вважаю , нам необхідна нова партія з чіткою ідеологією. Важко сказати, хто б її міг очолити... це може бути Кириленко, це може бути Стретович, Хорошковський (Валерій Хорошковський, президент Evraz Group) або Тігіпко (Сергій Тігіпко, контролює фінансову групу ТАС) і, звичайно, Луценко (Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ)", - сказав виданню Катеринчук.

У подальшій бесіді Катеринчук не виключив, що даний проект може бути підтриманий і президентом Віктором Ющенко, якому "необхідна партія з визначеною ідеологією і на яку б він міг обпертися".
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet