Ліберально-демократична партія України
https://www.ldpu.org.ua/party-news/comments/44b66152299c1/

Україна засмутила російських лібералів

13.07.2006, 21:05
Україна засмутила російських лібералів, заявила член Наукової ради Московського центру Карнегі Лілія Шевцова. В інтерв'ю газеті "День" (за 12 липня 2006 року) вона, зокрема, відзначила, що в Росії розвал оранжевої коаліції сприймається уїдливо, а серед деяких спостерігачів навіть із захватом.

Ліберальна меншість у Росії "спостерігає за останніми подіями в Україні не тільки з інтересом, але і з деяким побоюванням, деяким песимізмом і навіть деяким засмученням", відзначила Л.Шевцова. Однак, за її словами, серед її знайомих немає нікого, хто б вітав факт повернення уряду під керівництвом Віктора Януковича.

Л.Шевцова вважає, що якщо Янукович дійсно стане прем'єром, то "спочатку Москва зрадіє, маючи начебто б то свою по крові людину", але, на її думку, "Москва ще зможе переконатися у твердій лінії цього політика і його непоступливості". На думку Л.Шевцовой, хто б не був у парламенті, він усе рівно буде "посторанжевим". "Нова влада, - сказала вона, - буде
намагатися балансувати і реалізувати помірний курс між Заходом і Росією.

Янукович буде змушений діяти в посторанжевом просторі. Отже -
йти і на Захід, і дружити з Росією." За словами Л.Шевцової, деякі російські спостерігачі намагаються "представити Україну як розколоту країну, що ледь утримується від розпаду". "Цього
не відбувається в Україні", - переконана вона.

Л.Шевцова вважає, що у випадку вступу України в НАТО між Росією й Україною будуть нормальні відносини, "незважаючи на якесь надування щік спочатку", передає УНІАН.
© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet