Головна Контакти Карта сайту
23 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідПіслявиборчі перспективи

03.05.2006, 21:56/ Коментарі
Версія для друку
Останнім часом вітчизняні політологи все частіше говорять про можливу структуризацію політичної системи України. Чи означає це, що менші партії будуть шукати собі політичної компанії з іншими партіями для подальшого самозбереження? Й чи є у наших партій перспективи вижити у "самостійному плаванні"? На ці запитання кореспондента "Укрпартінформу" відповідає заступник голови Ліберально-демократичної партії Яків Гольденберг.

"Партій має бути рівно стільки, скільки їх хочуть люди створити. Це випливає із демократичного устрою суспільства, із прав людини на самовираження. Ніхто не може сказати, скільки партій потрібно Україні, чи шість, чи три, чи, може, дві. Ставити питання таким чином абсолютно невірно. Кожна партія є виразником ідей якихось верств населення.

Інша справа, що створювалися в нас партії, окрім ідеологічних партій, або на замовлення можновладців, або під окремо взятого народного депутата заради втіхи його амбіцій.

У нас є одна основна мета - створення ліберального блоку і потужного ліберального руху в країні. Це завдання поки що невирішене, і ми будемо працювати над ним найближчі п’ять років, що залишилися до виборів, які і продемонструють, чи вдалося нам досягти певного успіху на цій дорозі".
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet