Головна Контакти Карта сайту
23 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЛДПУ іде на вибори з позиції регіонального егоїзму

03.02.2006, 15:15/ Коментарі
Версія для друку
Відбулася спільна конференція міських організацій Ліберально-демократичної партії України та Партії розвитку за участі представників союзу громадських організацій "Громадський актив Києва".

Прокоментувати результати конференції кореспондент "Укрпартінформу" попросив Лідер ЛДПУ Ігор Душина:

"Відбулася спільна конференція міських організацій, трьох політичних партій, які створили виборчий блок на вибори у Київську міськраду під назвою "Громадський актив Києва". Цей блок створено на базі існуючого вже союзу громадських організацій під одноіменною назвою. Всі міські партійні організації-учасники блоку - не висували своїх пропозицій, а підтримали список кандидатів у районні та міську ради, запропонований "Громадянським активом Києва".

Наша партія вже створила пятнадцять регіональних виборчих об’єднань для участі у виборах до місцевих рад, і почала активну боротьбу за мандати. Це і "Союз громадян Одеси", "Наше місто - Запоріжжя", "За луганчан!", "Житомиряни" та багато інших.

Для нашої партії такий підхід - це послідовна реалізація тих рішень, які ми приймали рік і два роки тому щодо виборів до місцевих рад за партійними списками.

Ми виходимо з необхідності реалізації позиції регіонального егоїзму, вважаємо її абсолютно доцільною, такою, що допоможе нам бути представленними в місцевих радах.

Є різні оцінки щодо визначення електорального поля столиці, які показують, що наш блок може отримати від 5 до 20 відстотків. Для нас завдання-мінімум набрати не менше семи відсотків".
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet