Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідЦИК затвердив календар місцевих виборів

28.12.2005, 23:14/ Коментарі
Версія для друку
Центральна виборча комісія затвердила календарний план основних організаційних заходів щодо підготовки і проведення виборів депутатів Верховної Ради автономної республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 26 березня 2006 року.

Відповідно до плану, що керівні органи місцевих організацій, партій (блоків) повинні до 4 січня 2006 року подати представлення по кандидатурах для включення до складу територіальних виборчих комісій.

Місцеві ради до 9 січня повинні створити відповідні територіальні виборчі комісії.

Територіальні виборчі комісії до 12 січня повинні створити виборчі округи для виборів депутатів сільської і селищної рад.

Висування кандидатів у депутати місцевих рад і кандидатів на посаду сільського і селищного міського голови починається з 15 січня і завершується 13 лютого. Документи для їхньої реєстрації повинні бути подані у відповідну виборчу комісію з 25 січня по 13 лютого.

Відповідно до закону про місцеві вибори, депутати сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів проводяться по мажоритарній системі депутатів міських, районних у містах, районних і обласних рад - по пропорційній.

Кандидати в депутати, а також на посаду сільського, селищного, міського голови можуть висуватися місцевими організаціями партій (блоків) або шляхом самовисування. Виборчий блок для участі в місцевих виборах може бути створено на загальноміському або місцевому рівні.
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet