Головна Контакти Карта сайту
25 April, 2024
Ліберально-демократична партія України
UKR     RUS     ENG
Свобода кожного - основа свободи всіх


Партія
Новини ЛДПУ
Кандидати та активісти
Лібералізм: теорія і практика
Інститут Лібералізму
Голосування
Фотоархів
Запитання і відповіді

ВхідІгор Душин "тримає" інтригу

14.12.2005, 19:26/ Коментарі
Версія для друку
Лічені дні залишились до того моменту, коли будуть сформовані остаточні списки кандидатів до Верховної Ради України. І хоча, за новим Законом про вибори депутатів, Українці повинні обирати не "людей" а "ідеологію", від персон, які ми побачимо у п’ятірках списків, залежатиме чимало. І питання щодо списку Ліберального Блоку до запланованого на 18 грудня партійного з’їзду, теж залишається відкритим.

Проте, найгострішими для лібералів стали останні зміни до законодавства про місцеві вибори, які ставлять під загрозу реалізацію проекту "Політичного франчайзингу", який дозволив помітно активізувати роботу місцевих організацій. І хоча новий Закон ще не підписаний - можливість, що він набуде чинності, існує. А значить цілком можливо, що хтось з потенційних учасників Блоку шукатиме можливості для реалізації політичних планів або самостійно, або у інших конфігураціях.

Якими будуть дії пана Душина як голови Ліберально-Демократичної Партії, яка в свою чергу виступила ініціатором створення унікального за своєю сутністю - Ліберального Блоку, у ситуації, що неочікувано склалася? Якщо новий Закон таки набуде чинності, і тим самим зробить неможливою реалізацію незалежного блокування на місцевому рівні. І у якому складі Блок піде на вибори до Верховної Ради?

Поки що пан Душин втримується від будь-яких коментарів з цього приводу. І основною інтригою на даний час залишається історія створення Ліберального Блоку, за своєю сутністю єдиного в Україні, що має міцне ідеологічне підгрунття.

http://president.com.ua/
 

Новини ЛДПУ:
Коментарі
Новини ЛДПУ
Лібералізм: теорія і практика
 
Новітня історія ліберальних демократів у форумах


© 2005 Ліберально-демократична партія України.
Прес-служба ЛДПУ: [email protected]. Для зауважень та пропозицій: [email protected]
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.ldpu.org.ua є обов'язковим.
Розробка та дизайн УРА Internet